نظرخواهی اینستاگرامی درباره اعتراض سیدحسن خمینی به رای شورای نگهبان

سیاست > احزاب و شخصیت‌ها - صفحه اینستاگرامی سایت خبری جماران از کاربران این شبکه اجتماعی در مورد اعتراض سید حسن خمینی به رای شورای نگهبان نظرخواهی کرده است.

به گزارش خبرآنلاین، عصر امروز صفحه منتسب به سایت خبری جماران در اینستاگرام با انتشار تصویری از کاربران این شبکه اجتماعی نظرخواهی کرد که « آیا موافقید که سید حسن خمینی به رد صلاحیت خود اعتراض کند؟».

در بین نظراتی که برای این نوشته به ثبت رسیده است، بسیاری خواهان این شدند که نوه بنیانگذار انقلاب اسلامی از حق قانونی خود برای اعتراض به رای شورای نگهبان استفاده کند. برخی خواستار اظهارنظر رسمی از سوی سید حسن خمینی و اعلام نظر وی در مورد این مسئله شده‌اند.

برخی دیگر از کاربران با اشاره به مواضع اخیر سید حسن خمینی در مورد حق مردم برای تعیین سرنوشت و اینکه وی زیر بار زور نخواهد رفت، از وی خواسته‌اند که حتما در مهلت قانونی نسبت به عدم احراز صلاحیت خود اعتراض کند.

کاربرانی نیز بوده‌اند که اعتراض به این نظر شورای نگهبان را بی فایده دانسته و معتقدند چنانچه اعتراضی هم صورت گیرد، تغییری در نظر شورای نگهبان بوجود نخواهد آمد.

2929

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار