افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی با حقوق خرداد

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی از اعمال افزایش حقوق بازنشستگان این سازمان، همزمان با پرداخت حقوق خردادماه خبر داد.

محمدحسن زدا اظهار کرد: میزان افزایش حقوق بازنشستگان بر اساس مصوبه هیات دولت خواهد بود و همان گونه که پیش از این مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده بود به طورقطع میزان افزایش حقوق این افراد بیش از نرخ تورم تعیین می‌شود.

معاون فنی و درآمد تامین اجتماعی از آمادگی این سازمان برای افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران خبر داد و گفت: منابع مالی مورد نیاز برای افزایش حقوق بازنشستگان تامین شده است و با ابلاغ میزان افزایش حقوق از سوی دولت، افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اجرایی می ‌شود. 

مدیرعامل این سازمان پیش تر گفته بود که امسال نرخ رشد حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان بیش از نرخ تورم خواهد بود.

سیدتقی نوربخش افزود: سال گذشته نیز نرخ رشد حقوق مستمری بگیران بیشتر از نرخ تورم بود به طوری که در سه سال گذشته حقوق مستمری بگیران در سازمان تامین اجتماعی 65 درصد رشد داشته است.

براساس آمار سازمان تامین اجتماعی، 41 میلیون و 200 هزار تن تحت پوشش این سازمان هستند که 2 میلیون و 700 هزار تن از آنان مستمری بگیر و بازنشسته اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار