X بستن تبلیغات
5. Fixed

راهنمای Uncharted 4 : قسمت اول

با سلام خدمت شما دوستان عزیز محترم و گیمرهای PS4 . امروز با بخش اول راهنمای آنچارتد ۴  در خدمت شما هستیم . در این سری مقالات قصد داریم تا به شما آموزضش دهیم که چگونه می توانید بهترین بازی را در آنچارتد ۴ داشته باشید.

در این پست اولین قسمت یا همان The Lure of Adventure را به شما آموزش خواهیم داد. البته بخش اول بیشتر به گذشته نیتن می پردازد و بیشتر شما باید سینماتیک ببینید چرا که مقدمه ی بازی از اینجاست و ریشه رویدادهای این فرانچایز است.

این چپتر بیشتر به بازیکن نشان می دهد که چگونه باید به صورت مخفی و دزدکی از خواهر کاترین و پدر دافی فرار کند. در واقع تعدادی از مکانیک های حرکتی را در این بخش خواهید دید.

Uncharted™ 4_ A Thief’s End _ Bazitalk (1)

ابتدا از پنجره بالا رفته تا به Uncharted 4 ادامه دهید ، به سمت جلو حرکت کرده و از سمت راست بروید. در ادامه یک سقف با شیب تند خواهید دید که نمی توانید بر روی آن حرکت کنید، بنابراین بر روی جعبه ی سفید در کنار خود پریده و از دیوار بالا بروید . همنطور که بالا می روید به بک دیوار میرسید که با به سمت آن رفته و مسیر را طی کنید . در بازی های آنچارتد دیوارهایی که شما می توانید از آنها بالابروید و یا آنها را بگیرید همه مشخص هستند حال باید به آن سمت شیب رفته و از پنجره وارد یک اتاق دیگر شوید.این پنجره باز بوده و در سمت چپ راست می باشد. در این بازی مکانیکی استفاده شده که قبلا آن را در Last of Us دیده بودیم. زمانی که شما در مکانی باشید که آیتم ها و ایا جزیی از روند بازی باش ، یک دایره ی کوچک تو خالی به شما نمایش داده می شود . در این اتاق نیز باید برای خارج شدن از آن  از یک در خارج شوید . بازدن مثلث می توانید به هدف خود برسید.

Uncharted™ 4_ A Thief’s End _ Bazitalk (6)

در اینجا خواهر کاترین و پدر دافی را مشاهده می کنید که باید از دست او مخفیانه به بیرون بروید و خود را به سم برسانید. ابتدا پشت دیوار مخفی شوید تا کاترین شما را نبیند . بعد از اینکه به سمت اتاق دیگر رفت ، از پشت در به سمت میز سفید رنگ رفته و کاور بگیرید. زمانی که مکالمه ی آن دو به پایان رسید ، کاترین به اتاق بغلی می رود. او را دنبال کنید و به صورت مخفیانه و کاور پشت قفسه ها حرکت کنید. مخفی کاری که در این قسمت مشاهده میکنید یکی از مهم ترین بخش های این چپتر است.در اینجا باید برخلاف جهت ساعت ها حرکت کنید و وقتی که کاترین از پنجره سرش را بیرون کرد شما از پنجره ی کناری خارج شوید.

Uncharted™ 4_ A Thief’s End _ Bazitalk (4)

به پایین پریده و سمت چپ خود را بگیرید تا برروی سقف خانه واقع شوید به یمت جلو حرکت کرده و از آجرهای به سمت بالا و چپ بروید سپس به یک لوله میرسید آن را گرفته و بالا بروید تا به پشت بام برسید . سپس چراغ قوه را براداشته  و سم یک باره پشت سر شما ظاهر می شود . در ادامه نیز شما با سیستم پارکور آن آشنا خواهید شد که در آنچارتد ۴ خیلی برجسته است

گیم پلی Chapter 1 بازی بیشتر راهنمایی به بازیکن است تا با سیستم حرکتی و مکانیک ها آشنا شود . برای راحتی شما ناتی داگ گیم پلی را گونه ای طراحی کرده که می توانید با حرکت پشت سر او مسیر را یباد بگیرید. زمانی که شما با سم از پرش بر روی دیورا دست می کشید سینماتیک ظاهر شسده و این چپتر به پایان می رسد.

به بازی تاک سربزنید تا راهنمای مراحل بعدی Uncharted 4 را برای شما منتشر کنیم.

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار