X بستن تبلیغات
5. Fixed

‫پرونده تجاوز وحشیانه پدر کثیف به دختر 9 ساله اش + عکس

رکنا: مرد ی که 23 سال از دخترش به عنوان برده جنسی سواستفاده می کرده به رغم وجود نگرانی ها مبنی بر تکرار جرم های اش از زندان آزاد شد.

"رونالد ون در پلات" که به اتهام سواستفاده جنسی از دخترش در زندان بسر می برد تحت شرایط خاصی به خانه خود در آوکلند، نیوزیلند باز می گردد.

وی علاوه بر استفاده از جی پی اس به مدت 24 ساعت، رفتار و عملکردش به مدت 6 ماه تحت نظر قرار می گیرد. این مرد که در سال 2001 به اتهام تعرض جنسی وحشیانه به دخترش به 15سال زندان محکوم شده بود در سال 2010 از بند اسارت رها شد. بار دیگر در سال 2012 به اتهام دیده شدن با دختری جوان در موزه ای واقع در آوکلند روانه زندان شد. اکنون متهم تحت شرایط آزادی مشروط بار دیگر آزاد می شود. ابن بار رونالد حق تماس با افراد زیر 16 سال را ندارد مگر اینکه آنها از سابقه رونالد آگاهی داشته باشند و افسران ناظر بر این ارتباط نظارت داشته باشند. این پدر جانی بعد از آزادی به خانه اش در حومه آوکلند جایی که دخترش را مورد اذیت و آزار قرار می داد، برمی گردد. آزادی رونالد موجی از نگرانی ها را میان همسایگان وی به راه انداخته است. حتی دختر وی از آزادی پدرش نیز ابراز نگرانی کرده است. این دختر نخستین بار در سن 9 سالگی توسط پدرش مورد تعرض قرار گرفته و این شکنجه ها تا سن 32 سالگی ادامه داشته است. این خانم کتابی در خصوص تجربیات تلخ خود در مورد آزار جنسی به چاپ رسانده که در آن از خاطرات شوم 12 بار بارداری و سقط جنین اش پرده برداری کرده است. نگرانی های جامعه در مورد خطر بازگشت این مرد بیمار به دلیل نزدیکی منزل اش به یک مدرسه ابتدایی رو به فزونی است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار