X بستن تبلیغات
5. Fixed

جنایات جدید داعش! قطع دست و پا در ملاعام (تصاویر 18+) -آکا

آکاایران: گروه تروریستی تکفیری داعش که با تغییر نام دادن استان حسکه سوریه نام ولایت برکه را بر این استان نهاده است روز گذشته جنایتی بی سابقه در این منطقه انجام داد.

به گزارش آکاایران: مجله آکا ایران: این گروه تکفیری اعلام کرد دو نفر از افرادی که به اتهام جعل و سرقت توسط پلیس های دولت اسلامی دستگیر شده اند با حکم قاضی شرع به قطع دست و پا محکوم شده اند.

داعش با بیان اینکه قاضی دستور اجرای این حکم در ملأعام داده؛ جمعیت زیادی از ساکنان حسکه را برای مشاهده اجرای این حکم وحشتناک در میدان اعدام جمع کرده بود.

گروه تروریستی داعش که اینگونه اعمال هولناک را برای ایجاد رعب و وحشت و محکم تر مناطق تحت سیطره خود انجام می دهد درحالی شهروندان سوری را به اتهام سرقت اعدام و یا محکوم به قطع عضو می کند که عناصر خود این گروه به دزدیدن پول مردم و چپاول اموال عمومی و خصوصی در مناطق تحت سیطره خود شهره شده اند.

رسوایی های این مزدوران به حدی رسیده که صدها رأس گاو و گوسفند مردم را به سرقت برده و گوشت آن ها را به قیمت های گزافی به فروش می گذارند.

گروه داعش که هم اکنون از تندرو ترین گروه های تروریستی در جهان است تاکنون جنایات بی شماری در سوریه و نیز عراق مرتکب شده است اما قطع پا توسط این گروه در ملأعام برای نخستین بار است که صورت می گیرد.

,پا قطع کردن توسط داعش,جملات الهام بخش - مجله آکا ایران,جنایات جدید داعش! قطع پا و دست در ملاعام,[categoriy]

جنایات جدید داعش! قطع دست و پا در ملاعام (تصاویر 18+) -آکاپا قطع کردن توسط داعش,جملات الهام بخش - مجله مراحم,جنایات جدید داعش! قطع پا و دست در ملاعام,عکس های پا قطع کردن,فیلم قطع کردن پا توسط داعش,فیلم قطع کردن دست و پا توسط داعش,قطع پا,مجله مراحم,تصاویر وحشتناک

آکاایران: جنایات جدید داعش! قطع دست و پا در ملاعام (تصاویر 18+)

,پا قطع کردن توسط داعش,جملات الهام بخش - مجله آکا ایران,جنایات جدید داعش! قطع پا و دست در ملاعام,[categoriy],پا قطع کردن توسط داعش,جملات الهام بخش - مجله آکا ایران,جنایات جدید داعش! قطع پا و دست در ملاعام,[categoriy],پا قطع کردن توسط داعش,جملات الهام بخش - مجله آکا ایران,جنایات جدید داعش! قطع پا و دست در ملاعام,[categoriy],پا قطع کردن توسط داعش,جملات الهام بخش - مجله آکا ایران,جنایات جدید داعش! قطع پا و دست در ملاعام,[categoriy],پا قطع کردن توسط داعش,جملات الهام بخش - مجله آکا ایران,جنایات جدید داعش! قطع پا و دست در ملاعام,[categoriy],پا قطع کردن توسط داعش,جملات الهام بخش - مجله آکا ایران,جنایات جدید داعش! قطع پا و دست در ملاعام,[categoriy],پا قطع کردن توسط داعش,جملات الهام بخش - مجله آکا ایران,جنایات جدید داعش! قطع پا و دست در ملاعام,[categoriy],پا قطع کردن توسط داعش,جملات الهام بخش - مجله آکا ایران,جنایات جدید داعش! قطع پا و دست در ملاعام,[categoriy],پا قطع کردن توسط داعش,جملات الهام بخش - مجله آکا ایران,جنایات جدید داعش! قطع پا و دست در ملاعام,[categoriy],پا قطع کردن توسط داعش,جملات الهام بخش - مجله آکا ایران,جنایات جدید داعش! قطع پا و دست در ملاعام,[categoriy],پا قطع کردن توسط داعش,جملات الهام بخش - مجله آکا ایران,جنایات جدید داعش! قطع پا و دست در ملاعام,[categoriy],پا قطع کردن توسط داعش,جملات الهام بخش - مجله آکا ایران,جنایات جدید داعش! قطع پا و دست در ملاعام,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار