X بستن تبلیغات
5. Fixed

‫اعتراف پسر 12 ساله به آزار و اذیت وحشیانه دختری 5 ساله در اتاق خواب

رکنا: اعترافات تکان دهنده پسر 12 ساله ای در پی تجاوز به دختر 5 ساله ای والدین قربانی را در شرایط روحی بدی قرار داده است.

نوجوان 12 ساله ای به اتهام تجاوز به دختربچه ای 5 ساله باید برای رسیدگی به جرم اش در دادگاه همپشر، انگلیس حاضر شود.

مادر قربانی بعد از شنیدن این اعتراف تکان دهنده در شرایط روحی بدی بسر می برد. این جرم در اتاق خواب این پسر در ماه آگوست سال گذشته رخ داده است. یک سال پیس وی در زمان وقوع جرم 12 سال سن بیشتر نداشته و نام اش به دلایل قانونی فاش نشده است. بیانیه ای دردناک از سوی مادر قربانی منتشر شده که در آن گفته است: "با وقوع این اتفاق هم من و هم پدرش داغون شدیم. احساس می کنم قلب ام تکه تکه شده است. فکر می کنم من باعث شدم دخترم مورد تجاوز قرار بگیرد. دیگر لحظه ای دخترم را از خودم دور نمی کنم."  ناتالی دنینگتون، وکیل مدافعه گفته است: "متهم مشکلات یادگیری دارد و از نظر سن عقلی با وجو 13 ساله بودن اما 7 تا 9 ساله است. وی خود را برای حضور در جلسه رسیدگی به اتهام اش آماده می کند. خدمات لازم برای آمادگی متهم قبل از حضور در جلسه دادگاه نیز انجام شده است. " طبق شواهد موجود این نخستین ارتکاب جرم این نوجوان به شمار می آید و برای پیشگیری از وقوع مجدد آن باید جلسات این دادگاه با برنامه ریزی منظمی پیش رود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار