X بستن تبلیغات
5. Fixed

فرمانده نیروی‌های ویژه دریایی سپاه درگذشت/ مراسم تشییع صبح فردا در شهرک شهید محلاتی

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری دانشجو، سردار ناظری فرمانده عمليات مقتدرانه دستگيری متجاوزين انگليسی به آبهای خليج فارس كه در  مستند مسابقه فرمانده نقش فرمانده را ايفا می کرد به رحمت ایزدی پیوست.
 

وی از جمله فرماندهان حاضر در عملیات دستگیری متجاوزان آمریکایی و انگلیسی به آب‌های کشور در خلیج فارس بود که در مجموعه تلویزیونی فرمانده نیز نقش فرماندهی را ایفا می‌کرد.

سردار حاج محمد ناظری که در سالهای گذشته و به واسطه حضور در کسوت فرمانده ارشد مستند مسابقه فرمانده مورد توجه عموم مردم قرار داشت، از فرماندهان و تکاوران دفاع مقدس بوده و در بسیاری از عملیات نامنظم در سالهای جنگ تحمیلی نقش های کلیدی را ایفا کرده بود.


این سردار فقید در سالهای خدمت خود در بخش های مختلف نظامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نظیر نیروهای ویژه هوابرد، یگان های ویژه نیروی دریایی و... حضور داشته و به لحاظ تخصص در حنگ های نامنظم سالها بعنوان مدرس و مربی این دوره ها فعالیت می کرد.

سردار حاج محمد ناظری ساعاتی پیش و بر اثر ایست قلبی در سن 61 سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.

پیکر سردار ناظری، راس ساعت 9 صبح (فردا) از مقبرة الشهدا شهرک شهید محلاتی به طرف گلزار شهدای امام زاده علی اکبر چیذر تشییع می‌شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار