چه خبر از شبکه های اجتماعی هنرمندان؟! +تصاویر (سری 146) -آکا

آکاایران: مهناز خانم افشار هفته پرکاری را گذراند و در چند مراسم و افتتاحیه محتلف در این چند روز شرکت کرد. این تصویر هم مربوط به حضور ایشان در افتتاحیه یک فروشگاه لوکس ساعت و جواهر آلات در پاساژ پالادیوم فرمانیه است.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

چه خبر از شبکه های اجتماعی هنرمندان؟! +تصاویر (سری 146) -آکاتصاویر هنرمندان

آکاایران: چه خبر از شبکه های اجتماعی هنرمندان؟! +تصاویر (سری 146)

دربی (یا به قول برخی جراید و سایت ها داربی!) هشتاد و یکم با یک تساوی دیگر به پایان رسید. با بحث فنی و فوتبالی اش کاری نداریم، عایدی که این بازی برای جامعه هنری مان داشت کل کل های دوستانه و اندکی انگشت درد برای عزیزان و از همه مهمتر بروز دادن ضعف های شخصیتی برخی «خوش ظاهر ها» بود. احتمالاً علی ضیا هیچ وقت فکرش را هم نمیکرد وقتی که از شعف تساوی ناپلئونیِ تیم محبوبش در مقابل تیم رقیب با جدیت تمام به پرویز مظلومی توهین خواهد کرد، احتمالش هست یک نفر فیلم آن صحنه را رسانه ای کند و معدود لحظاتی را که او «خودش» است و «ادا» در نمی آورد را به تصویر بکشد.

به گزارش آکاایران: جناب آقای سیدعلی ضیا، حاج علی ضیا که یکی از شاهدین صحنه تلخ جان دادن هموطنانمان در حج تمتع بوده ای، ای کسی که همیشه پیش قراول برنامه های مذهبی و ارزش های اسلامی در صدا و سیما بوده ای، یک سوال ذهنمان را درگیر کرده است که خدمتتان عرض می کنیم: دقیقا چند روز از عاشورا می گذرد؟ محرم تمام شد که در کافه ات جشن و پایکوبیِ فوتبالی به راه انداختی؟!

خیلی جالب است که تماشای مختلط فوتبال های جام جهانی در سینما ها غیر قانونی است ولی تماشای مختلط دربی در این ایام در کافه آقای ضیا اشکالی ندارد.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy] امید حاجیلی، کوروش سلیمانی، علی صالحی و محسن افشانی از هنرمندان حاضر در استادیوم آزادی بودند که پیش از شروع بازی برای هواداران هنرنمایی کرده و پا به توپ شدند. ,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

یک دسته بازیگر هم داریم که از آخرین هنرنمایی شان ده پانزده سالی می گذرد و در حال حاضر صرفاً به هنرنمایی در «آتلیه» و «اینستاگرام» محدود شده اند. برای این دسته از عزیزان آرزوی صبر و سلامتی داریم.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

سوگل طهماسبی نهایت تلاشش را کرده که مانتو و شلوارش خاکی نشود ولی متاسفانه برای عکس هنری و لایکخور باید از خیلی چیز ها گذشت.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

عکس زیبای نفیسه روشن در کنار بانوان روستایی مهربان که در حال دون کردن انار هستند.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

زهیر یاری این عکس را در روز کوروش کبیر به اشتراک گذاشت. احتمالاً منظور زهیر این بوده که از نیمرخ خیلی شبیه کوروش خدابیامرز است!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

آقای جمالی دوست داشتنی… یادش بخیر. رضا فیاضی از ماندگارترین چهره ها و صداهای سینما و تلویزون هست و خواهد بود.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

عکسی جالب مربوط به دوران سرباز مهدی سلطانی در بابلسر.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

سلفی سوسن پرور در حال رفع خستگی در ترافیک. جای شکرش باقی است که خستگی سوسن خانم با یک آبنبات چوبی حل میشود و نیازی به سایر ادوات رفع خستگی نیست!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy] سلفی بدون توضیح یاس با هشتگ خاطرات. جز یاس کسی نمیداند که این سلفی یادآور کدام خاطره شیرین یا تلخ برای اوست.

“خاطراتیه که تو دفترم می نویسم
قلم کلماتو میاره و میره بی سر
اینا باعثه گلوم پر از بغض میشه
که ببنده به دهنم راه اکسیژن…”

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

علیرضا جعفری در حال آب تنی در خلیج تا ابد فارس. خیلی جالب است فقط عزیزانی که تور ارزان کیش و قشم گیرشان آمده و یا اینکه تصمیم به پاراگلایدر سواری و جت اسکی راندن و یا آب تنی در سواحل جنوب گرفته اند به یاد همیشه پارس بودن خلیجمان می افتند.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

ملیکا شریفی نیا در کودکی، در اولین تجربه سینمایی اش. ملیکا آن موقع هنوز شعر گفتن را شروع نکرده بود، پس این عکس را دو بار لایک کنید!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

سلفی «مثلاً حواسم نیست» خودش به اندازه کافی حرص درآر و غیر منطقی هست، ولی وقتی که در مقابل یک بنای مشهور و تاریخی گرفته می شود دیگر به هیچ وجهی قابل درک و هضم نیست! حواست نبوده و با حفظ زاویه مناسب در مقابل یک بنای معروف از خودت سلفی گرفته ای؟!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy] مهناز افشار هم وارد دنیای مادلینگ شده است، ولی نه مادلینگ پوشاک و زیبایی صورت، بلکه مادلینگ ساعت مچی! این عکس را هم کنار تصویر تبلیغاتی خودش در افتتاحیه ای که در بالا شاره کردیم گرفته است. ,تصاویر هنرمندان,[categoriy] در بازی دربی هنرمندان که قبل از دربی اصلی در ورزشگاه ازادی انجام شد، دانیال عبادی برای حفظ مصلحت جامعه و رعایت اخلاق ورزشی پیراهن هر دو تیم را پوشید تا خدایی ناکرده محبوبیت “چه گوارا وارِ” ایشان باعث ایجاد هرج و مرج و تشنج روی سکو ها و در سطح جامعه نگردد! ,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

یکی از محبوب ترین ژست های چهره ها برای گرفتن عکس اینستاگرامی، عکس از آینه بغل ماشین است. متین ستوده هم با عکسش این موضوع را تایید کرده است.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

سپند امیرسلیمانی مانند خیلی های دیگر با یادی از کاپیتان هادی نورورزی به استقبال دربی رفت.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy] رضا یزدانی و مصطفی یزدانی در یک فیلم جدید.

پ.ن: موهای مصطفی پوستیژ است!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

عکس جالب ستاره و خسرو پسیانی، خواهر و برادری هنرمند از یک خانواده هنرمند.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

عکس یادگاری کوروش سلیمانی با کارلوس کی روش در حاشیه دیدار دربی. کوروش جان درست است که آرزو بر جوانان عیب نیست، ولی اعتماد به سقف برای هر کسی عیب بزرگی محسوب میشود!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

آقای سوپراستار.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy] می ترسم آخر سر متوجه شویم که تینا آخوندتبار در باشگاه انقلاب زندگی می کند و این همه ورزش و فیگور تندرستی برای این بوده که محل زندگی اش لو نرود! فرضیه ای تخیلی با احتمالی نزدیک به صفر.

البته این را هم باید در نظر گرفت که هیچ کسی انقدر عکس از خانه اش نمی گیرد، در واقع هیچ کسی انقدر عکس از هیچ جایی نمی گیرد!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

بهاره رهنما با این عکس در کنار عمه اش در اکران فیلم ۳۶۰ درجه، به همه هواداران و مخاطبانش اعلام کرد که عمه دارد.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

بانو رخشان بنی اعتماد در کنار عکاسش که محو صحبت های اوست.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy] سلفی هنرمندان عزیز در شب تولد فاطمه معتمد آریا. تصویر خیلی واضح نست، تنها کسی که قابل تشخیص است بانو معتمد اریا در پایین سمت راست تصویر است. پانته آ پناهی ها هم احتمالاً آن عزیزی است که یک چشمش در تصویر افتاده است! ,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

عارف لرستانی در گریم یکی از کاراکتر های سریال عطسه. کاری از مهران مدیری که این روز ها از شبکه نمایش حانگی در حال پخش است.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

علی زند وکیلی با این تصویر نشان داد که او هم فوتبالی است ولی به روی خودش نمی آورد! در ضمت این دعایی که کردید ، در دنیای فوتبال امکان پذیر نیست. بالاخره یک طرف باید ببازد!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

عکس آتلیه ای شهرام شکیبا، طنزنویس و مجری کهنه کار و توانای کشورمان در کنار همسر محترم.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy] به امید روزی که هنرمندان و پیشکسوتانمان به جز روزهای تولدشان مورد توجه و محبت جوان تر ها باشند. سلفی حانیه زاهدِ عکاس با بانو معتمد آریا و بهاره کیان افشار عزیز. ,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

عکس یادگاری فرشید نوابی با رفیق سال های دورش رامین پرچمی. رامین یکی از بازیگران خوب تئاتر و سینما بوده و انشاالله “خواهد بود”.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

علی صالحی، علی مسعودی و امیر خان قلعه نویی پیش از دربی در رستوران امیر خان. کاملاً مشخص است که در روزهای دربی هیجان و حرارت بدن امیر خان بالا تر از روزهای دیگر می شود!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

مهرداد نظری و آرش میراحمدی، دو عزیزی که زحمت زیادی در کمدی کشور کشیده اند.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

عکس هنری – خاصِ پانته آ بهرام. خوب شد عکاس عزیز سر بزنگاه و با سرعتِ کافی پیش از وقوع اتفاقِ قابل پیش بینی، شات را گرفت وگرنه الآن عکسی از خانم بهرام در مجموعه نداشتیم!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

احمد ایراندوست در کنار ماشین خفن اش!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

سلفی اشکان خطیبی با کودکان دوست داشتنی بک مرکز خیریه.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

نگار استخر یکی از کاراکتر های نوستالژیک و خاطره ساز کودکانِ دهه هفتاد است، مخصوصاً با برنامه سنجد که خیلی طرفدار داشت. در این عکس نگار خانم را در کنار دختر عزیزش نارگل ملاحظه می کنید.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

شقایق بانو در یک گالری.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy] ,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

عکس صمیمی عمو پورنگ با مهران غفوریان دوست داشتنی در پشت صحنه مجموعه محله گل و بلبل.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy] عکس و متن خاطره انگیز پویا امینی که همه مان را به یاد سریال ماندگار «خط قرمز» ساخته قاسم جعفری انداخت. سریالی که جوانان هنرمند زیادی را به سینما و تلویزیون معرفی کرد، عزیزانی که سرنوشتشان شبیه هم نبود و خیلی منفاوت رقم خورد.

سروش گودرزی که سوپر استار مجموعه بود، این روزها کسی از وی خبر چندانی ندارد. سروش میتوانست خیلی بیشتر از این ها موفق شود. علی منصوری بازیگری را کنار گذاشت و مشغول بیزنس شد. ایمان اشراقی این روز ها یک پزشک متخصص زیبایی است و کاری با بازیگری ندارد. از میان آن عزیزان تنها شهرام عبدلی، شهرام حقیقت دوست و پویا امینی همچنان در حال نقش آفرینی و درخشش هستند. در پایان یادی بکنیم از ساناز کیهان که در اثر تصادف جان باخت و خیلی زود پرکشید.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

سلفیِ گرم در هوای سرد، اثری از رزیتا غفاری و همسر جان.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

پریناز ایزدیار با این عکس دوران جوانی را یاد کرد. اگر کسی نشناسد فکر می کند پریناز از اساتیدِ نمایشِ بانو ملکه رنجبر بوده که این گونه با آه و حسرت یاد جوانی می کند!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

مهدی احمدوند با این عکس در باغ وحش، خیلی شیک و غیر مستقیم یکی از آهنگ های محبوب محمد علیزاده را مسخره کرد.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

روزهای سخت کلینت ایستوود.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

عکس با دکتر تغذیه و سلامت نداشتیم که به لطف بهنوش بختیاری، آن هم اوکی شد.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

الهام جعفر نژاد در مراسم اکران خصوصی فیلم «ماهی سیاه کوچولو»، فیلمی هم نام با اثر ماندگار صمد بهرنگی.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy] شاهین جمشیدی مجری صدا و سیما احساس کرد که شرایط کنونی جامعه به شدت نیازمند تحلیل ایشان از رفتار شناسی برخی از چهره های جنجال ساز کشورمان است، همین احساسش باعث شد این متن ها را بنویسد. ,تصاویر هنرمندان,[categoriy] ,تصاویر هنرمندان,[categoriy] ,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

از امید حاجیلی در گذشته به عنوان گلدان و ابزار دکوریِ طاقچه استقاده می شد.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

عکسی جالب از محمد مسلمی یکی از عموهای محبوب فیتیله ای در کنار دخترش مائده که شباهت زیادی با پدرش دارد.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

مهدی میامی بازیگر کهنه کار تئاتر و سینما این عکس قدیمی مربوط به ۳۵ سال پیش را بهترین پست برای تبریک تولد فاطمه معتمد اریا دید.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

سلفی فرهاد مجیدی و فرزندانش تیام و امیر بردیا پیش از دربی. فرهاد اشاره کرده بود که امیربردیا به خاطر هادی نوروزی پیراهن رنگ قرمز پوشیده است. توضیحاتی که سپس آن ها را خذف کرد.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy] هانیه توسلی همیشه آثار و نقاشی هایی را که او را تحت تاثیر قرار می دهد به اشتراک میگذارد تا هوادرانش از این اثر بی نصیب نمانند! آثاری که بیشتر از تاثیر گذاری موجب تشویش خواب و فوبیای هوادران و فالوئر ها می شود! ,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

سلفی عماد طالبزاده در کنار همسر و فرزندش در کنار دریا. یکی از سخت ترین کارهای دنیا این است که از یک کودک یک ساله بخواهی حین عکس گرفتن به دوربین نگاه کند! عماد هم ابن موضوع را به خوبی میداند.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

مریم خدارحمی و دانیال حکیمی در یک کار جدید تلویزیونی.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

عکسی زیر خاکی مربوط به اولین هنرنمایی رویا نونهالی در مقابل دوربین. مربوط به سال ۱۳۶۷.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

از ورزشگاه آزادی خبر رسیده که محسن افشانی همچنان در حال انجام شادی پس از گل است.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy] یکی از معیار های جامعه هنری برای پذیرش تغییر فصل و سرد شدن دما، کلاه های بابک حمیدیان است! یک چیزی مانند بساط های لبو فروشی در کنار خیابان ها!

عکس مربوط به اکران فیلم «ماهی سیاه کوچولو» است.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy] سلفی عزیزان هنرمند در اختتامیه تئاتر فرزاد حسنی و دوستان. سمانه پاکدل، نرگس محمدی و گلشید بحرایی از میهمان های اجرای آخر بودند. در ضمن محمد علیزاده هم آمده بود که تیتراژِ پایانی تئاتر را بخواند که متوجه شد تئاتر ها تیتراژ ندارند و با کف زدن ممتد به مدت ۴۵ دقیقه با نمایش خداحافظی می کنند. ,تصاویر هنرمندان,[categoriy]
عکس بالا را گرفته بودند که ناگهان حسن جوهرچی نوای اعتراض سر داد که: قبول نیست، من تو عکس نبودم!

لذا این عکس را هم گرفتند تا حرمت موی سفید حسن اقا شکسته نشود.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

این سلفی فقط برای این است که در جریان باشید مجید خراط ها هم به استادیوم رفته بود. امیدوارم این خبر آمار خودکشی در جامعه را کاهش دهد.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

سلفی هومن نامداری عزیز با یک گرافیتی جالب.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

سلفی شیوا ابراهیمی در کنار یک بیت شعرِ پاییزی. از هنرنمایی های شیوا میتوان به سریال فرات (۱۳۸۹)، خواب لیلا (۱۳۸۶) و شام آخر (۱۳۸۶) اشاره کرد.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

گلاره خانم عباسی در مراسم اکران خصوصی فیلم «ماهی سیاه کوچولو».

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

مریلا زاعیِ دوست داشتنی یکی دیگر از میهمان های وبژه این مراسمِ اکرانِ پرستاره بود.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy] مجید قمریِ «پرورش اندام کار»، عضوی از تیم «فوتبال» «هنرمندان»! ,تصاویر هنرمندان,[categoriy] مهناز افشار در افتتاحیه گالری سحر خلیلیان که فرد حاضر در وسطِ تصویر است. ,تصاویر هنرمندان,[categoriy] خاطره بازیِ این شماره کمر آدم را می شکند! عکسی فوق العاده از مرد های سینما. زنده یاد ایرج قادری، بهمن مفید و زنده یاد محمدعلی فردین در یک دورهمیِ سینمایی. ,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

کیهان کلهر نوازنده چیره دست کمانچه کشورمان در کنار بچه های جوان و مستعد گروه پالت، در گوتنبرگ سوئد. به این که عزیزان چرا در سوئد هستند اشاره ای نشده است.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

و هانی نوروزی که همچنان شیرینی بخش روزهای تلخ پرسپولیس شده است.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy] این سلفی فقط به این درد می خورد تا متوجه شویم که چقدر دلمان برای رامبد جوان و خندوانه اش تنگ شده است. ,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

نیما کرمی، سلفی گیرِ قهّارِ تلویزیون که گاهاً مجری گری هم می کند، این بار در کنار عزت الله مهرآوران، رسول نجفیان، رحمت امینی و شهره سلطانی سلفی گرفته است.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

الناز حبیبی در اختتامیه تئاترشان. بنظر می آید عکاس عزیز از پروژکتور ۲۰ هزار وات برای عکاسی از الناز استفاده کرده است.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

اندیشه فولادوند، سعید نعمت الله و لیندا کیانی در فکر ساخت یک اثرِ ممنوع الپخشِ دیگر!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

فاطیما بهارمست و هستی مهدوی فر در حال ورود به سینما فرهنگ. چند وقتی بود که بین فاطیما و هستی شکرآب شده بود ولی خدا را شکر همه چیز حل شده و عزیزان با قدرتی بیشتر به عکس های یکدیگر بازگشته اند.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

سلفی علی سامره بازیکن اسبق استقلال و تیم ملی در کنار پسرش در دامان طبیعت.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

فقط هالووین وارد فرهنگ چهره هایمان نشده بود که الحمدلله آن هم تکمیل شد!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

عکسی که ملاحظه می کنید مربوط به ظاهر مجلسی سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس در یک جشن عروسی است!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

علی شادمان، حسن پورشیرازی، حمیرا ریاضی و دخترش در مراسم اکران خصوصی «ماهی سیاه کوچولو» ساخته مجید اسماعیلی.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

رکسانا محمدرضا، ستاره نوظهور سینما و چهره جدید شبکه های اجتماعی در مراسم اکران خصوصی «ماهی سیاه کوچولو».

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

بنظر می آید حمیرا ریاضی در ابتدا تصمیم داشته که به سوارکاری برود ولی بخاطر بارش باران، آن برنامه اش کنسل شد و به این برنامه اش رسید. فقط متاسفانه در این بین زمانی برای تعویض لباس وجود نداشت!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy] آزاده نامداری هنوز هم در مجامع عمومی و هنری حضور پیدا می کند.

ممنون از آرشا عقیقی عزیز برای عکس ها.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

نمایی از کارت تردد نیما شاهرخ شاهی به فرودگاه های کشور که بخاطر فیلم سینمایی جدیدشان دریافت کرده است. مجوزی فقط برای یک روز!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

وای وای… الآن ما با این همه کنجکاوی و “فضول درد” چه کنیم؟!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

رجوع شود به توضیحاتِ عکسِ شهرزاد عبدالمجید در ابتدای این مطلب.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

سلفی حامد بهداد با برج فستیوال فیلم توکیو. ژاپنی ها هم شورش را در آورده اند! برای یک جشنواره فیلم که سالی یک بار رخ میدهد هم مگر برج می سازند؟!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

بهرام عظیمی عزیز و عینکِ هری پاتری اش در یک مراسم.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

چه «تو»ی خنده داری!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

آتیلا حجازی این عکس از اروپا گردی اش را دقیقا حین پخش دربی به اشتراک گذاشت تا تاکید کند که کل پرسپولیس و استقلال و دربی و فوتبال ایران برایش در وضعیت «دایورت» قرار دارد!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

جمشید خان گرگین یکی دیگر از حضار اکران خصوصی «ماهی سیاه کوچولو» بود.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

هنرنمایی خلاقانه رضا شفیعی جم با شلوار های جین!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy] یکی دیگر از پوسترهای مهناز افشار در حال معرفی و تبلیغ یک برند ساعت. ,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

به سلامتی آن عزیزی که در گوشه سمت چپ در بالای عکس با کلاه و عینک و سبیل دارد به دوربین لبحند می زند. امیدواریم هر کجا که هست شاد و تندرست و موفق باشد.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

ناهار سبک و گیاهی برادران خسروی در یک رستوران. آن نوشابه با سالاد سزاری که جلوی عزیزان است خیلی همخوانی دارد!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

سلفی شهاب رمضان با نمای سیمانی ساختمانشان.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

این عکس را صرفاً بخاطر کلاه محمدرضا غفاری انتخاب کرده ایم. احتمالاً کلاه را از رفیقش نوید محمدزاده قرض گرفته است!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

عکس هنری محیا دهقانی، بدون هیچ توضیحی.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

الناز حبیبی در حیاط ویلایی شان. دم همتون گرم، غم همتون کم، و احتمالاً دَنـد همتون نرم!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

شما را به ملاحظه دغدغه های دو هنرمند کشورمان که آنتن صدا و سیما را هم در اختیار دارند، دعوت می کنیم.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

سحر دولتشاهی در یک گالری. بنظر میرسد سحر بیش از حد جذب این تابلو شده است!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

الناز شاکردوست در فرودگاه برلین.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy] پرتره هنری علیرضا کمالی.

پ.ن: سیگار، پوستیژ است!!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

سام درخشانی و همسر محترم در یک آتلیه.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

آفرین عبیسی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در افتتاحیه فیلم «ماهی سیاه کوچولو».

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

بهاره جان اول مطمئن شو که فوکوس دوربین ات روی سوژه مورد نظر است و روی پایه مبل نیست، سپس عکس آن را به اشتراک بگذار!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

سلفی جالب میترا حجار با یک کانگوروی خوش اخلاق!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

طناز خانم طباطبایی در افتتاحیه یک گالری.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

وقتی مهتاب خانم کرامتی خود دست به کار میشوند و اصول عکاسی را به دسته عکاسان پیش روی خود آموزش میدهند!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

احمد واعظی، مداح معروف اهل بیت (ع) در یک زمین تنیس. عکسی که بعد از عکس مجید قمری دومین عکسِ «کی به کیه؟!» این شماره نام می گیرد.

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

پستی که رضا عطاران برای فرهاد اصلانی گذاشت. منتظر حضور فرهاد اصلانی در فیلم جدید رضا عطاران هستیم!

,تصاویر هنرمندان,[categoriy]

مینا ساداتی عزیز، یکی از چهر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار