X بستن تبلیغات
5. Fixed

جزئیات تصادف زنجیره ای 30 خودرو در اتوبان قزوین-کرج

سرهنگ بهرام زینلی لحظاتی پیش اظهار داشت: طی ساعات گذشته و با توجه به بارش شدید باران در محورهای مواصلاتی استان قزوین، 30 خودرو سواری بر اثر تصادف زنجیره ای در باند جنوبی آزادراه قزوین-کرج با یکدیگر برخورد کردند.

وی بیان کرد: تصادف زنجیره ای 30 خودرو از کیلومتر 2 عوارضی آغاز و سبب مسدود شدن مسیر شده بود که نیروهای راهداری و پلیس راه خودروها از مسیر تردد خارج کرده و جاده بازگشایی شد.

تصادف زنجیره ای ، تصادف زنجیره‌ای در آزادراه کرج قزوین ، تصادف زنجیره‌ای 30 خودرو

رئیس پلیس راه استان قزوین افزود: خوشبختانه این تصادف زنجیره ای منجر به فوت نشده و تنها 4 نفر از سرنشینان خودروها مصدوم شدند که به صورت سرپایی مداوا و یا در صورت لزوم به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس پلیس راه استان قزوین با بیان این مطلب که در حال حاضر تمام جاده های استان لغزنده هستند، تصریح کرد: با توجه به ادامه بارش ها و لغزندگی جاده های استان از رانندگانی که قصد تردد و یا در حال تردد از این مسیرها هستند تقاضا داریم با سرعت مطمئنه و با رعایت فاصله طولی حرکت کنند.

تصادف ، تصادف زنجیره‌ای 30 خودرو ، مصدومین تصادف زنجیره‌ای در اتوبان کرج قزوین

زینلی خاطرنشان کرد: رعایت قوانین رانندگی در جاده لغزنده و بارانی از اهمیت دوچندانی برخوردار بوده که باید مورد توجه رانندگان قرار گیرد.

جزئیات تصادف زنجیره ای 30 خودرو در اتوبان قزوین-کرج

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار