بخشودگی پنجاه درصدی جرایم دیرکرد بدهکاران

به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، ‌مهندس یزدان مهر با اعلام این خبر افزود: به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و به جهت مساعدت به دانش آموختگانی که دارای بدهی معوق به صندوق رفاه دانشجویان می باشند مقرر شد افرادی که تا تاریخ 31 شهریور ماه سال جاری نسبت به پرداخت یکجای کل بدهی خود به این صندوق اقدام کنند، از بخشودگی 50 درصدی جرائم دیرکرد پرداخت بهره مند ‌شوند.
وی تصریح کرد: این افراد می توانند با مراجعه به سایت این صندوق به آدرس الکترونیکی WWW.SWF.ir  و با وارد کردن کد ملی خود در پرتال دانشجویی، نسبت به بازپرداخت بدهی خود به صورت الکترونیکی اقدام کرده و از این بخشودگی استفاده کنند.
وی در خاتمه خاطر نشان کرد: بیش از یک میلیون نفر دارای بدهی معوق به صندوق رفاه دانشجویان هستند که می توانند از بخشودگی این طرح استفاده کنند.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار  ( https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار