ماندانا کریمی بازیگر و مدل ایرانی الاصل سینمای هند + عکس

ماندانا کریمی مدل مشهور هندی ایرانی الاصل

ماندانا کریمی یکی از مشهور ترین مدلها و بازیگران بالیوودی که این روزها به شهرت فراوانی در هند رسیده است اصالتی ایرانی - هندی دارد.

ماندانا کریمی متولد تهران و ایران است مادرش ایرانی الاصل و پدر پدرش هندی بوده است. کریمی در ریالیتی شوی «بیگ باس 9» در هند شرکت کرد و توانست مقام دوم را در پایان این برنامه پرببینده در هند بدست بیاورد. وبیش از پیش مورد توجه مردم قرار بگیرد.

ماندانا کریمی ، مدل ایرانی زن ، عکسهای ماندانا کریمی

عکسهای ماندانا کریمی بازیگر و مدل ایرانی

ماندانا کریمی در آگهی های تبلیغاتی بی شماری در کنار شاهرخ خان کرینا کاپورسیف علی خان و شاهد کاپور حضور پیدا کرده و در عرصه سینما او در فیلم هایی مانند Bhaag Johnny،, Kya Kool Hai Hum 3 ،Main Aur Charlesنقش آفرینی کرده است.

ماندانا کریمی مدل ایرانی ، عکسهای ماندانا کریمی ، عکسهای ماندانا کریمی مدل ایرانی

 ماندانا کریمی بازیگر هند

ماندانا کریمی می گوید در ایران هفت هشت ساله بود که شعله را تماشا کرد. او می گوید به فیلم های مجید مجیدی علاقه دارد.

ماندانا کریمی احساس یک خارجی را در سینمای هند ندارد. او می گوید چون پدربزرگش هندی بود زبان هندی را می فهمید اما نمی توانست به این زبان حرف بزند حضور در برنامه تلویزیونی بیگ باس به یادگیری این زبان کمک کرد.

کریمی در ایران بزرگ شده است. می گوید در کودکی بسیار خجالتی و آرام بودم. او مدتی مهماندار هواپیما بود اما از این کار استعفا می دهد و سال 2010 پس از حضور در چندین پروژه بین المللی در زمینه مد به هند می آید و ماندگار می شود.

ماندانا کریمی بازیگر هند ، عکسهای ماندانا کریمی مدل ایرانی ، ماندانا کریمی

ماندانا کریمی مدل ایرانی

یکی از مشهورترین چهره های زن سینمای هند که خارجی است و مادری انگلیسی دارد کاترینا کیف است.

ماندانا می گوید لطفا من را با او مقایسه نکنید. نمی خواهم شبیه او باشم. کاترینا به شدت موفق است و برای رسیدن به این موقعیت سخت تلاش کرده است. من ایمان دارم که می توانم اندازه او در هند موفق باشم. 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار