عاقبت عربده کشی اراذل و اوباش مازندران در اینترنت + تصاویر

چندی پیش فیلم های کوتاهی توسط چند تن از اراذل و اوباش استان مازندران در فضای مجازی و کانال های تلگرامی انتشار پیدا کرد که موجب رعب و وحشت مردم منطقه و بینندگان این کلیپ ها که عمدتا از فعالان فضای مجازی بودند، شد.

در این نماهنگ (کلیپ ها) اشرار با بدن هایی برهنه و چهره هایی خوفناک رقبای خود را به الفاظ رکیک تهدید می کنند و در فضای مجازی به دنبال تسویه حساب های گروهی خود هستند.

صحنه های منتشر شده در این کلیپ چنان هولناک است که هر بیننده ای را به وحشت می اندازد.

لات های شمال کشور ، لات های مازندران ، اراذل و اوباش مازندران

در یکی از این فیلم ها، محمود طالبی از اراذل بنام شمال کشور به همراه چند تن دیگر از اشرار، یکی از اوباش منطقه جویبار را ربودند و ضمن فحاشی به او با قمه به سر و صورتش می زنند.

پس از انتشار این فیلم ها، کلیپ های دیگری از اراذل با سرعت در شبکه های اجتماعی پخش شد؛ به این صورت که اوباش های سابقه دار که بازیگران اصلی اینگونه کلیپ ها هستند با عنوان کردن نام خود (گاوزن، پلنگ کش، جومونگ و ...) همدیگر را در فضای مجازی دعوت به دعوا و درگیری می کنند.

البته برخی منابع آگاه در پلیس اعلام کردند که جوانانی در کلیپ ها هستند که جزو دسته های اشرار محسوب نمی شوند و تنها به خاطر جوانی دست به ساخت چنین کلیپ هایی زده اند.

لات های شمال کشور ، اراذل و اوباش مازندران ، فیلم اراذل و اوباش مازندران

در همین رابطه رضا عنایتی مدیر کل انتظامی استانداری مازندران تاکید کرد: جوان ها نباید از این افراد تقلید کنند، زیرا در این صورت با واکنش پلس روبه رو خواهند شد.

اما با گسترش این فیلم های رعب آور در فضای مجازی، مردم منطقه و کاربران شبکه های اجتماعی خواستار برخورد شدید پلیس با این افراد شدند و از قوه قضائیه برای آنان اشد مجازات را درخواست کردند.

لات های شمال کشور ، فیلم اراذل و اوباش مازندران ، عربده کشی

لات های شمال کشور ، عربده کشی ، لات بازی

لات های شمال کشور ، لات بازی ، شاه مازندران

همزمان با این اتفاقات، پلیس و دستگا ه های انتظامی اقتدار خود را نشان دادند.

علی طالبی دادستان آمل در این باره از دستگیری 40 نفر از اراذل و اوباش و افراد شرور در شهرستان آمل در یکسال گذشته خبرداد و به میزان گفت: برای یک شرور معروف این منطقه به نام (س – ش) کیفرخواست «محارب» صادر شده و پرونده در دادگاه انقلاب در حال رسیدگی است.

علی مرادی دادستان بابل نیز در گفت و گویی با خبرگزاری قوه قضائیه ضمن اعلام خبر دستگیری یکی از متهمان این پرونده، از تعقیب قضایی یکی از اراذل و اوباش معروف مازندران که به سبب مرتکب شدن جرائم مختلف و آزار و اذیت مردم خود را شاه منطقه معرفی می کرد، خبر داد و گفت: این فرد به اتهام محاربه و افساد فی الارض تحت تعقیب قضایی قرار دارد.

دستگیری 5 اراذل و اوباش فضای مجازی در مازندران

طبق آخرین اطلاعات، فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری پنج تن از عاملان رعب و وحشت در فضای مجازی تلگرام خبر داد و گفت: یک تن از این افراد همچنان متواری است.

به گفته سردار مسعود جعفری نسب پنج متهم دستگیر شده هم که در شهرهای آمل ، بابل ، جویبار ، نور و قائمشهر گروکشی داشتند به مراجع قضایی تحویل شدند و تلاش برای دستگیری نفر ششم که ساکن بابل است همچنان ادامه دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار