ضوابط نقل و انتقال فرهنگیان اواخر خرداد اعلام می‌شود

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز): اسفندیار چهاربند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در پاسخ به این پرسش که «نقل و انتقالات فرهنگیان تهران از چه زمانی آغاز می‌شود؟»، اظهار داشت: نقل و انتقالات فرهنگیان در تهران امسال بسیار محدود انجام خواهد شد.

وی افزود: با توجه به کمبود نیروی انسانی در برخی مقاطع و دوره‌های تحصیلی این کار باید مطالعه شده انجام شود تا نه تنها افزایش نیرو نداشته باشیم بلکه ترمیم نیرو انجام شود.

چهاربند با اشاره به اینکه تلاش می‌کنیم تا اواخر خردادماه ضوابط نقل و انتقالات فرهنگیان پایتخت را اعلام کنیم، خاطرنشان کرد: ابتدا باید شرایط را بررسی کنیم و سپس ضوابطی را اعلام کنیم که پس از ثبت نام همکاران برای نقل و انتقالات بتوانیم پاسخگو باشیم.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه «آیا نیروی مرد در تهران کمبود دارید؟»، تصریح کرد: اکنون نیروی مرد در دوره متوسطه و آموزگار در دوره ابتدایی کمبود داریم؛ در رابطه با کمبود نیروی آموزگار، خانم یا آقا فرقی ندارد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص افرادی که قبلاً به تهران مأمور شده بودند و اگر اکنون مأموریت آنها به اتمام برسد باید به محل خدمت اصلی خود بازگردند، اظهار کرد: این دسته از افراد اگر آموزگار بوده و مایل به ماندن در تهران باشند، در مدارس پایتخت می‌مانند.

وی افزود: اگر افرادی انتقال موقت به تهران داشته‌اند اکنون می‌توانند درخواست بدهند تا جهت انتقال دائم آنها پیگیری‌هایی انجام دهیم.

چهاربند در پاسخ به این پرسش که «آیا معلمی را از مقاطع دیگر به اجبار به دوره ابتدایی می‌فرستید؟»، گفت: خیر، همان نیروهایی که به ابتدایی آمده‌اند، در این دوره باقی خواهند ماند.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران تأکید کرد: در تهران نیروی مازاد نداریم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار