روش بی‌شرمانه مرد عاشق پیشه برای منصرف کردن همسرش از جدایی

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ "حمیدرضا انصاری" سرپرست پلیس فتا استان بوشهر تصریح کرد: پلیس فتا استان بوشهر در پی شکایت خانم جوانی مبنی بر ایجاد مزاحمت و توهین و تهدید همسرش از طریق ارسال پیام در شبکه اجتماعی موبایلی واتس آپ به خودش و خانواده اش بلافاصله تیم تحقیقاتی تشکیل و وارد عمل شد.

وی افزود: در بررسی های انجام شده توسط کارآگاهان مبارزه با جرائم سایبری مشخص شد؛ همسر وی که در حال حاضر بطور جداگانه زندگی می کنند و قصد طلاق دارند با ارسال پیام هایی توهین آمیز حاوی تهمت و افترا به اعضای خانواده اش،  وی را تهدید به انتشار عکس های خصوصی اش در فضای مجازی نموده است.

سرپرست پلیس فتا استان بوشهر اظهار داشت: کاراگاهان این پلیس با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله مستندات مربوطه را جمع آوری کردند و متهم ضمن هماهنگی با مقام قضایی به این پلیس فراخوانده شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهم در وهله اول منکر هرگونه جرمی شد اما پس از ارائه شواهد و مستندات لب به اعتراف گشود و عنوان داشت: قبول دارم پیامهایی از طریق شبکه اجتماعی واتس آپ به برادر همسرم و خانواده اش فرستاده ام ولی قصد هیچگونه تهدید یا توهینی به هیچکدام از آنها ندارم و به خاطر منصرف کردن همسرم از طلاق  این عبارات را به کار برده ام در حال حاضر نیز از کرده خود نادم و پشیمانم.

سرهنگ حمیدرضا انصاری  افزود: پرونده تکمیل شده به همراه متهم جهت سیر مراحل قضایی تحویل مراجع ذیصلاح داده شد.

سرپرست پلیس فتا استان بوشهر در پایان خاطر نشان ساخت: با توجه به اینکه فضای مجازی و استفاده از اینترنت فرصت مناسبی جهت استفاده صحیح در راستای ارتقاء علم و دانش بوده، اما متأسفانه برخی از افراد از این فضا برای انتقام و تهدید استفاده میکنند که پلیس فتا با این افراد مبارزه و سعی دارد محیط فضای مجازی را برای هرگونه فعالیت صحیح و مثبتی امن و آرام نگه دارد.

2016

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار