X بستن تبلیغات
5. Fixed

جواب تند نعیمه اشراقی به مصباح یزدی درباره رفوزه ها

آقای مصباح یزدی رفوزه آنهایی هستند که بعد از برملا شدن تخلفات مالی و اختلاس های وابستگان احمدی نژاد حتی یک عذر خواهی ساده را به دلیل حمایت های بی قید و شرط، از مردم دریغ نمودند.

قابل توجه شما آقای مصباح یزدی عزیز

آقای مصباح یزدی اخیرا گفته: بعضی فرزندان و نوادگان امام(ره) رفوزه شده اند. جواب نعیمه اشراقی به مصباح: وقتی این جمله را شنیدم پرسیدم امتحان چگونه بوده است؟ و ممتحن چه کسی است؟ و سوالات امتحان را چه کسی تصحیح کرده است؟

به قاعده برای اشخاصی که جایگاه ویژه سیاسی، اجتماعی و یا علمی دارند، ممتحن مردمند؛ مردمی که رفتارها و گفتارها را قضاوت می کنند و به یکی نمره قبولی و به دیگری نمره مردودی می دهند.

اتفاقا از نگاه اغلب مردم نوادگان امام خمینی به درستی در مکتب ایشان تربیت شده و پای در راهی نهاده اند که امام عزیزمان در آن بود. به خصوص آیت الله حسن خمینی به تدریج محبوب قلب های بسیاری از مردم ایران شده است و همین باعث وحشت عده ای است که در زمان امام فقید جایگاهی نداشتند.

شاید با این جملات می خواهند انتقام امام را از نوادگانش بگیرند.

اما رفوزه واقعی کیست؟

رفوزه آنهایی هستند که پازلی را برای ملت چیدند تا احمدی نژاد در آن ظاهر شود.

رفوزه آنهایی هستند که به دروغ، دعا برای پیروزی احمدی نژاد را به امام زمان(عج) نسبت دادند.

رفوزه آنهایی هستند که وقتی احمدی نژاد ۸۶ درصد قانون بودجه را اجرا نکرد، لایحه بودجه را هیج سالی به موقع ارایه نداد، ده روز برای تحت فشار قرار دادن مقام رهبری خانه نشست اعتراض که نکردند هیچ همچنان از او حمایت نمودند.

رفوزه آنهایی هستند که بعد از برملا شدن تخلفات مالی و اختلاس های وابستگان احمدی نژاد حتی یک عذر خواهی ساده را به دلیل حمایت های بی قید و شرط، از مردم دریغ نمودند.

رفوزه آنهایی هستند که قرائتی منفعت طلبانه از اسلام ارایه می کنند و جمهوریت و دموکراسی را مخالف آموزه های اسلام می دانند.

رفوزه آنهایی هستند که وقتی آقای وزیر در دولت احمدی نژاد مدرک تحصیلی تقلبی داشت و رییس جمهور همچنان از او دفاع می کرد دم نزدند.

رفوزه آنهایی هستند که وقتی احمدی نژاد گستاخانه خود را در هاله نور گذاشت، به جای اعتراض باز هم از او حمایت کردند.

جناب مصباح، پیشنهاد می کنم برگه های امتحان را به مردم بدهید تا تصحیح کنند، آنگاه خواهید دید آنکه رفوزه شده است خود شمایید.

منبع: yazdiyan.ir

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار