X بستن تبلیغات
5. Fixed

کودک عاشق لیونل مسی افغانی است یا عراقی؟ + عکس

کودک گمشده لیونل مسی اهل افغانستان است

در شرایطی که همه فکر می کردند کودکی که مسی به دنبالش است تا پیراهنش را به او هدیه کند پیدا شده است و در کردستان عراق زندگی می کند، لیونل مسی متنی را در فضای مجازی منتشر کرد که نشان می دهد گمشده مسی آن کودک عراقی نیست و یک پسربچه افغانستانی است.

پس از گمانه زنی های بسیاری که پیرامون کودک گمشده « لیونل مسی » در فضای مجازی منتشر شده بود، در نهایت وی با گذاشتن متنی در صفحه توییتر خود نوشت: کودک واقعی که من به دنبالش بودم، افغانستانی است.

کودک گمشده لیونل مسی اهل افغانستان است ، ستاره فوتبال آرژانتین ، فضای مجازی

وی نوشت: این کودک « همایون » نام دارد و در ولایت « غزنی » افغانستان زندگی می کند.

عضو شورای ولایتی غزنی نیز در صفحه توئیتر خود تابعیت افغانستانی کودک مدنظر مسی را تایید کرده است.

لیونل مسی به دنبال کودک افغانی است نه عراقی ، فضای مجازی ، صفحه توییتر مسی

چندی پیش عکسی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که نشان داد یکی از علاقمندان و هواداران لیونل مسی کودک 9 ساله ای است که با خلاقیت خود پیراهن تقلبی وی را آماده کرده و بر تن کرده است. 


این کودک خلاق کیسه ای پلاستیکی به رنگ پیراهن تیم ملی آرژانتین را بر تن کرده است، تصویری تامل برانگیز که در مدتی کوتاه بارها در فضای مجازی دست به دست شده است.

لیونل مسی به دنبال کودک افغانی است ، صفحه توییتر مسی ، افغانستان

این در حالی است که چندی پیش یکی از رسانه های عرب به یکی از محلات کردنشین عراق رفته و با یک پسر بچه که از نگاه قد و اندام شباهتی نزدیکی به این هوادار کوچک دارد، مصاحبه ای انجام داده تا اینکه به زودی « فوق ستاره آرژانتین » متوجه این گزارش ویدویی شود و وی را به اسپانیا دعوت کند.

کودک عاشق لیونل مسی افغانی است یا عراقی؟ + عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار