عارضه مغزی جمال اجلالی بازیگر سریال دوردست ها + تصاویر

جمال اجلالی را با نقش آقای قندی در سریال برای آخرین بار و همچنین سریال دوردست ها میشناسیم ولی متاسفانه مدتی است این بازیگر پیشکسوت در بستر بیماری است و قدرت تکلم ندارد.

فریبا توکلی تهیه کننده سریال "دوردست ها" با اشاره به وضعیت جمال اجلالی بازیگر این سریال که چند روز پیش به دلیل خون ریزی مغزی در بیمارستانی در ساری بستری شد، درباره وضعیت فعلی وی گفت: ما هر روز به دیدار وی می رویم و شب گذشته پنجم بهمن ماه هم به بیمارستان رفتیم. او اگرچه هنوز نمی تواند تکلم داشته باشد و صحبت کند، اما نسبت به سخنان ما واکنش نشان می دهد.

جمال اجلالی و آشا محرابی ، سکته جمال اجلالی ، عارضه مغزی بازیگر پیشکسوت

وی ادامه داد: خانواده وی کارهایش را در حوزه بیمه انجام می دهند و ما هم در کنار آنها هستیم و آن ها را تنها نمی گذاریم.

توکلی درباره انتقال این بازیگر به تهران با توجه به دستور پزشکان نیز عنوان کرد: پزشکان گفته اند که باید وضعیت وی ثابت شود و احتمال دارد که بعد از ثبات تا چند روز دیگر آقای اجلالی به تهران منتقل شود.

جمال اجلالی بازیگر سریال "دوردست ها" است که روز جمعه دوم بهمن هنگام گریم در این سریال که اکنون در شمال کشور تصویربرداری می شود دچار خون ریزی مغزی و در بیمارستان ساری بستری شد.

جمال اجلالی ، عارضه مغزی بازیگر پیشکسوت ، سکته جمال اجلالی

اجلالی در سریال دوردست ها

سریال دور دست ها به کارگردانی جواد ارشاد و با بازی بازیگرانی از جمله دانیال حکیمی، هومن برق نورد، فاطمه گودرزی، ونوس حسن کانلی، بهرام ابراهیمی، کوروش سلیمانی و جمال اجلالی برای شبکه یک ساخته می شود.

جمال اجلالی ، آخرین وضعیت جسمانی جمال اجلالی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار