X بستن تبلیغات
5. Fixed

توضيح درباره شهدا و اسرای ایرانی در سوریه

ساعت 24- رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی می‌گوید اطلاع دقیقی درباره تعداد شهدا یا اسیران احتمالی ایرانی در ماجرای اخیر سقوط شهرک راهبردی «خان طومان» در سوریه ندارد اما قرار است گزارشی در این‌باره ارائه شود.

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با «آستان»، در پاسخ به پرسشی در مورد تعداد دقیق شهدای اخیر ایران در سوریه گفت: من خبر دقیقی از آمار ندارم ولی به هر حال جنگ است و فراز و نشیب دارد. اتفاق ناگواری است که افتاده و هنوز آمار دقیقی از شهدا نداریم.

وی در مورد تعداد اسراء احتمالی نیز اظهار کرد: قرار است جلسه‌ای با مسئولان ذیربط داشته باشیم و قطعا در آن جلسه گزارشی ارائه می‌شود و ترجیح می‌دهم الان چیزی را عنوان نکنم.

بروجردی درباره سخنان برخی بیگانگان مبنی بر اینکه حضور ایران در سوریه از حالت مستشاری خارج شده است و حالت نظامی دارد، تاکید کرد: ما اگر بخواهیم لشکرکشی کنیم که این چند ده نفر را نمی‌بریم. حضور ما در سوریه همچنان همان حضور مستشاری است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار