عکس/ صادقیان با گرمکن آبی در جمع پرسپولیسی ها

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، پیام صادقیان در دیدار دیروز پرسپولیس مقابل صبای قم یکی از سوژه های میدان بود. وی پیش از این بازی در جمع سرخپوشان حاضر شد و اینگونه مورد استقبال قرار گرفت.

صادقیان که با دلخوری و ناراحتی از پرسپولیس رفت و گفته می شد از دست قرمزها دل چرکین است، دیروز خیلی دوستانه با برانکو، کریم باقری و سرخپوشان خوش و بش کرد و حتی چند لحظه ای هم کنار نیمکت ذخیره های پرسپولیس معرکه گرفت و شوخی کرد.

 

پیام وقتی امید عالیشاه را دید، خیلی تند و سرپایی یکی از خاطرات جالبی که از دوران رفاقت با عالیشاه داشت را برای همبازیان او بازگو کرد و حسابی بازیکنان پرسپولیس را خنداند.

 

او سراغ کریم باقری که گفته می شد یکی از عوامل جدایی اش از جمع سرخپوشان است هم رفت و با شوخی به او گفت: «افتخار بده با هم عکس بگیریم.» و سپس رو به عکاسان یک عکس یادگاری با هم گرفتند.

 

صادقیان بعد از بازی هم درباره این رفتار خود با مربیان و بازیکنان پرسپولیس گفت؛ هر چه دلخوری بود متعلق به گذشته است و من کدورت ها را دور ریخته ام.

پیام که نیم فصل از نفت به صبا پیوست، در بازی پرسپولیس و صبا در فینال تورنمنت چهارجانبه شهدا که با پیروزی یک بر صفر صبا و قهرمانی این تیم همراه بود، مقابل پرسپولیس بازی کرد.

پیام صادقیان، مهدی طارمی و احمد نوراللهی

برانکو ایوانکوویچ و پیام صادقیان

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار