Xبستن تبلیغات

سقف کاذب هایی که در دکوراسیون داخلی شما می درخشند!

سقف: سقف ها آسمان زیبای دکوراسیون داخلی شما محسوب می شوند، اصولا معماری داخلی جذاب و چشمگیر است که تمام زوایای فضای داخلی در آن طراحی شده باشد، اما این که کدام طراحی برای آسمان فضای شما مناسب است موضوعی است که امروز در چیدانه به آن می پردازیم با ما همراه باشید.

عکس نمونه کارهای گروه معماری فرم و فضاتصویر گروه معماری فرم و فضا

نکته ی که پیش از هر طراحی باید به آن توجه کنید این که نوع طراحی سقف شما می تواند تاثیر به سزایی در سبک و سیاق دکوراسیون شما داشته باشد به خصوص اینکه این طراحی با نورپردازی هم همراه باشد. بنابراین توجه داشته باشید که طراحی شما باید بتواند با هر نوع دکوراسیونی هماهنگ شود.

عکس نمونه کارهای آوام نقش آتی سازتصویر آوام نقش آتی ساز

سقف کاذب می تواند در فضای شما مرکزیت ایجاد کند، پس اگر دوست دارید بخشی از فضای شما نقطه ی عطف دکوراسیونتان باشد به سادگی می توانید مسئولیت آن را به سقف کاذب ها بسپارید به خصوص از انواع مدور آن!

عکس سقف کشسان دفتر معماری آفرینش طرح پایدارتصویر دفتر معماری آفرینش طرح پایدار

سقف های کاذب را می توان به راحتی با نورگیرها تلفیق کرد چهره ی متفاوتی به فضای دکوراسیون داخلی خود ببخشید بنابر این به سادگی می توانید یک سقف جذاب و پر نور در فضای داخلی خود داشته باشید و از آن لذت ببرید.

تصویر پارس هنر

آسمان مجازی نیز نوع دیگری از سقف های کاذب پر طرفدار محسوب می شوند که به خوبی می تواند چهره ی دکوراسیون شما را زیر و رو کند و برای هر فضایی از مسکونی تا تجاری و اداری از آن استفاده کنید، کافی است طرح آن را با فضای داخلی خود هماهنگ کنید .

عکس سقف های تزئینی دکوراسیون سپاهان سقفتصویر دکوراسیون سپاهان سقف

سقف های تزئینی یکی دیگر از انواع سقف های کاذب است که می تواند چهره ی لوکسی به دکوراسیون شما ببخشد، برای فضاهایی با تزئیاتی به سبک کلاسیک استفاده از این سقف ها بهترین گزینه محسوب می شوند.

عکس سقف کشسان دفتر معماری آفرینش طرح پایدارتصویر دفتر معماری آفرینش طرح پایدار

وقتی صحبت از طراحی سقف ها می شوند کمی خلاقانه تر می توان پیشرفت، ترکیب یک سقف طراحی شده همراه با نورپردازی خاص می تواند به سادگی چهره ی دکوراسیون شما زیر و رو کند کافی است کمی خلاقانه تر به فضای خود نگاه کنید.

تصویر دفتر معماری آفرینش طرح پایدار

سقف های کاذب می تواند تلفیقی از چند مدل سقف کاذب متفاوت هم باشد. کافی است این مدل ها را کنار هم بچینید و یک ترکیب بی نقص از آن ها بدست آورید، درست همانند تصویر که سقف کاذب متشکل از آسمان مجازی، نورگیر و نورپردازی خاص است که جلوه ی منحصر به فردی را به فضای داخلی بخشیده است.

اگر قصد تغییر دکوراسیون داخلی منزل خود ، ساخت آپارتمان یا ویلا، بازسازی یا تغییر دکوراسیون خانه خود هستید یا به دنبال افراد حرفه ای برای انجام این کار می گردید به اهالی فن چیدانه مراجعه کنید. در آنجا می توانید تصاویر مربوط به افراد یا شرکت های مختلف را ببینید و نمونه کارهای قبلی آنها را بررسی کنید. مناسب ترین افراد را با توجه به بودجه و نیاز هایتان در اهالی فن چیدانه بیابید.

مطالب بیشتر: انواع سقف کاذب و روش های اجرای آن در ساختمان
قابی به دور زیبایی های خانه!
طراحی سقف های طاقی شکل, به سلیقه نیاکانمان
ایده های خلاقانه برای سقف اتاق خواب کودک
آسمان مجازی طراحی سقف به رنگ آبی بیکران

نویسنده: ثمینا فراهانی | گردآوری شده در تحریریه چیدانه

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار