اعتبار ویژه برای افزایش حقوق معلمان در برنامه ششم

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در بندرانزلی گفت: دولت در برنامه ششم توسعه اعتبارات ویژه ای برای افزایش حقوق معلمان در نظر گرفته است.

محمدباقر نوبخت در مراسم تجلیل از 50 معلم نمونه گیلان گفت: بودجه وزارت آموزش و پرورش با 27 هزار و 400 میلیارد تومان نسبت به پارسال 2 برابر افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه حقوق معلمان از یک میلیون و 280 هزار تومان به حدود 2 میلیون و 340 هزار تومان افزایش پیدا کرده گفت: این افزایش کافی نیست و دولت در برنامه ششم توسعه با اجرای طرح رتبه بندی معلمان نسبت به افزایش حقوق این قشر اقدام می کند.

سخنگوی دولت با اشاره به اختصاص هزار و 350 میلیارد تومان برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان گفت: امسال این رقم 2 برابر می شود.

نوبخت همچنین از افزایش حقوق بازنشستگان فرهنگی خبر داد و گفت: حقوق بازنشستگان 12 درصد افزایش پیدا کرده اما این رقم برای آن دسته از بازنشستگان که کمتر از یک و نیم میلیون تومان دریافت می کنند تا 20 درصد افزایش می یابد.

منبع: صداوسیما

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار