زلزله در چین مردم را برهنه به بیرون کشاند + تصاویر -آکا

.

1395/02/18

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها

آکاایران: معمولا هنگامی که زلزله در جایی رخ می دهد مردم سراسیمه و هراسان سعی می نمایند از ساختمان بیرون زده و خود را به جای امنی برسانند.در پی وقوع زمین لرزه در شهر “یان”چین در مقیاس ۷ ریشتر افراد سراسیمه به خیابانها ریختند.

برخی از شهروندان از وحشت زیاد فراموش نمودند حتی لباسی بر تن نمایند و با بدن لخت به خیابان آمدند.یکی از شهروندان مرد می گوید جالب این بود که من تنها نفر برهنه نبودم بلکه دختر همسایه ما و همچنین تعداد زیادی از افراد شهر  نیز عریان بیرون زده بودند.

.

,earthquake in china brought out the naked + pictures,زلزله در چین مردان و زنان برهنه را بیرون کشاند + تصاویر,زلزله زنان و مردان عریان به بیرون کشاند +عکس,[categoriy]

زلزله در چین مردم را برهنه به بیرون کشاند + تصاویر -آکاearthquake in china brought out the naked + pictures,زلزله در چین مردان و زنان برهنه را بیرون کشاند + تصاویر,زلزله زنان و مردان عریان به بیرون کشاند +عکس,خارج از مرز

آکاایران: زلزله در چین مردم را برهنه به بیرون کشاند + تصاویر

.

البته من خوش شانس بودم که پتویی به خود آورده بودم و به اتفاق دختر همسایه داخل از شرم قایم شدیم. این شهروند می افزاید زلزله به من آموخت که دیگر هنگام خواب لباس به تن نمایم .

این بسیار خجالت اور است که با بدن برهنه از ترس بیرون بزنی و در جلو مردم از خود خجالت بکشی.به همین خاطر توصیه می کنم شما هم برهنه نخوابید ممکن است زلزله در شهر شما هم رخ دهد و ان موقع نمی دانید جان خود را نجات دهید یا لباس بپوشید.

,earthquake in china brought out the naked + pictures,زلزله در چین مردان و زنان برهنه را بیرون کشاند + تصاویر,زلزله زنان و مردان عریان به بیرون کشاند +عکس,[categoriy]

خواندنی ها و دیدنی ها -
تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار