‫سرقت مسلحانه وحشت‌آور از طلافروشی درگالیکش

رکنا: 4 دزد مسلح با تیراندازی وحشت‌آور و خونسردی به سرقت از طلافروشی‌‌ای استان گلستان دست زدند.

ساعت 9 شب سه‌شنبه 14 اردیبهشت‌ماه سال جاری، زنگ تلفن 110 به صدا درآمد و شهروندان از وقوع یک سرقت مسلحانه از طلافروشی‌ای واقع در گالیکش خبر دادند.

بلافاصله مأموران خود را به محل سرقت رساندند و دیدند 4 نفر پس از سرقت مسلحانه و ایجاد رعب و وحشت با یک دستگاه خودروی سمند با پلاک مشخص از محل گریخته‌‌اند.

تجسس‌ها نشان داد یکی از سارقان با بستن مسیر تردد خودروها و شلیک مداوم تیرهای هوایی با سلاح کلاشنیکف ضمن ایجاد رعب و وحشت، در کمتر از چند دقیقه شرایط را برای انجام سریع سرقت برای همدستانشان فراهم کرده بودند.

دزدان مسلح در این سرقت مسلحانه بدون آنکه با مرد طلافروش درگیر شوند و حتی یک تیر در مغازه طلافروشی شلیک کنند، اقدام به سرقت کرده و نزدیک به 3 کیلوگرم طلا را به سرقت برده‌اند.

گزارش پلیس در بررسی صحنه جرم نشان می‌دهد این واحد صنفی دارای دوربین مداربسته نبوده و در زمان ورود سارقان، قفل الکترونیکی مغازه طلافروشی باز بوده و سارقان بسادگی موفق شدند بدون هیچگونه مشکلی وارد مغازه شده و نقشه سرقت خود را اجرا کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار