معوقات سال 91 ایثارگران در سه استان دیگر پرداخت می‌شود

نماینده ولی‌فقیه، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از پرداخت معوقات ایثارگران در سه استان خراسان شمالی، خراسان جنوبی و خوزستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی در نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران از پرداخت معوقات سال 1391 ایثارگران در چند استان کشور خبر داد.

معاون رئیس جمهوری افزود: طی دو سال گذشته معوقات ایثارگران از سال 76 تا 90 پرداخت شده است که براساس برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران، از ابتدای سال 1395 معوقات خانواده‌های شهدا مربوط به سال 1391 در 6 استان بوشهر، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کهگیلویه و بویر احمد، ایلام و یزد پرداخت شده است.

حجت‌الاسلام شهیدی گفت: در سه استان خراسان شمالی، خراسان جنوبی و خوزستان دستور پرداخت معوقات ایثارگران صادر شده است. در استان خراسان رضوی نیز با توجه به بالا بودن تعداد خانواده‌های شهدا، 50 درصد معوقات تمام خانواده‌های شهدای این استان تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری پرداخت شده و 50 درصد باقی مانده نیز تا پایان تابستان پرداخت می‌شود. همچنین معوقات سال 91 ایثارگران سایر استانها نیز تا پایان سال جاری پرداخت می‌شود.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار