سوریان با شکست آمریکا به مدال طلا رسید

دارنده ۷ مدال طلای جهان و المپیک که پیش از این با صعود به فینال رقابت های گزینشی المپیک در ترکیه موفق به کسب سهمیه المپیک شده بود، در دیدار فینال مقتدرانه از سد کشتی گیر آمریکایی گذشت و به مدال طلا دست یافت.

به گزارش ایسنا، حمید سوریان نماینده وزن ۵۹ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران و دارنده ۷ مدال طلای جهان و المپیک که پیش از این با صعود به فینال رقابت های گزینشی المپیک در استانبول ترکیه موفق به کسب سهمیه المپیک شده بود، در دیدار فینال با شکست مقتدرانه کشتی گیر آمریکایی، عنوان قهرمانی وزن 59 کیلوگرم رقابت های کشتی فرنگی گزینشی المپیک در استانبول ترکیه را بدست آورد.

سوریان در این دیدار نیز مقابل جسی تیلکه از آمریکا با نتیجه 8 بر صفر به پیروزی رسید و مدال طلای این رقابت ها را بر گردن آویخت.

سوریان پیش از این در دور نخست استراحت کرد سپس در دور دوم به مصاف ایوان لیزاتوویچ از کرواسی رفت و توانست مقابل این کشتی گیر به راحتی و با نتیجه 9 بر صفر به پیروزی برسد وی در دور بعد نیز مقابل اریک ویسز از آلمان با نتیجه 8 بر صفر به برتری رسید و برای حضور در دیدار فینال و کسب سهمیه المپیک مقابل دیمیترو تسیمبولاک نفر سوم اروپا از اوکراین با نتیجه 8 بر صفر به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت.

سوریان تمامی کشتی های خود در این مسابقات را در مدت یک دقیقه و در همان تایم اول به پایان رساند و امتیازی به حریفان خود نداد.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار