افزایش حقوق معلمان در برنامه ششم توسعه

ساعت 24- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در بندرانزلی گفت: دولت در برنامه ششم توسعه اعتبارات ویژه‌ای برای افزایش حقوق معلمان در نظر گرفته است.

 محمدباقر نوبخت در مراسم تجلیل از ۵۰ معلم نمونه گیلان گفت: بودجه وزارت آموزش و پرورش با ۲۷ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان نسبت به پارسال ۲ برابر افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه حقوق معلمان از یک میلیون و ۲۸۰ هزار تومان به حدود ۲ میلیون و ۳۴۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده گفت: این افزایش کافی نیست و دولت در برنامه ششم توسعه با اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان نسبت به افزایش حقوق این قشر اقدام می‌کند.

سخنگوی دولت با اشاره به اختصاص هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان گفت: امسال این رقم ۲ برابر می‌شود.

نوبخت همچنین از افزایش حقوق بازنشستگان فرهنگی خبر داد و گفت: حقوق بازنشستگان ۱۲ درصد افزایش پیدا کرده اما این رقم برای آن دسته از بازنشستگان که کمتر از یک و نیم میلیون تومان دریافت می‌کنند تا ۲۰ درصد افزایش می‌یابد.

ایلنا

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار