اتفاق عجیب برای 2 بازیکن تیم استقلال در تلگرام!

فضای مجازی و دردسر های آن برای بازیکنان تیم استقلال

فضای مجازی و شبکه های اجتماعی گرچه در دنیای امروز مفید واقع شدند و باعث نزدیکی افراد به یکدیگر هستند اما گاهی برای عده ای دردسر ایجاد می کنند و باعث ایجاد مشکل می شوند. دو بازیکن تیم استقلال از هفته گذشته درگیر مشکلاتی شدند که علت آن گروه های تلگرام بوده است.

در هفته گذشته 2 بازیکن سرشناس استقلال متوجه شدند که در تلگرام، توسط افرادی ناشناس به گروه های تبلیغاتی و هواداری دعوت شده اند. این موضوع پایان ماجرا نبود و این دو بازیکن با تماس های افراد ناشناس زیادی مواجه شده که سوالات عجیب و غریبی از آنها می پرسیدند.
زمانی که این دو بازیکن متوجه چنین دردسری شدند، گوشی های تلفن همراه خود را خاموش کردند تا مدام پاسخگوی سوالات هوادارانی که شماره تلفن آنها را پیدا کرده بودند، ندهند اما به محض روشن شدن تلفن همراه، باز هم تماس ها شروع شد.

یکی از بازیکنان که به شدت شاکی شده بود، مجبور شد شماره تلفن خود را تغییر دهد تا از تماس های مکرر رهایی پیدا کند، اما بازیکن دیگر همچنان تلفن خود را خاموش کرده تا بلکه بتواند مدتی دور از هیاهو باشد!

اتفاق عجیب برای 2 بازیکن تیم استقلال در تلگرام!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار