بعد از رابطه با مجری زن تلویزیون؛ حاشیه دست بردار ستاره سابق سرخ ها نیست

 به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، ظاهراً حاشيه‌ها دست‌بردار رايان گيگز نيست. هنوز چند روزي از خبر جدايي مخفيانه استيسي از دستيار لوئي فان‌خال نمي‌گذشت كه اين بار حاشيه جديدي براي رايان درست شد. بعد از ارتباط با ايموگن مجري تلويزيون و ناتاشا زن‌برادر سابق گيگزي، داستان ارتباط نامشروع او با چندين خدمتكار رستورانش به بيرون درز كرد اما مثل اينكه نفر سوم شخص ديگري است كه وارد زندگي گيگزي شده، يا بهتر بگوييم گيگز وارد زندگي‌‌اش شده است.

كيت گرويل كيست؟
داستان از اينجا شروع مي‌شود كه رايان گيگز به همكاري با شبكه بين‌اسپورت دعوت مي‌شود. قرار شد گيگز سال آينده به امارات برود و كارشناسي بازي‌هاي يورو 2016 را براي اين شبكه تلويزيوني انجام دهد. قراردادي كه 250 هزار پوند به گيگزي سود رساند اما سؤال اصلي اينجاست كه كيت گرويل چه كسي است؟ كيت كه 32 سال دارد، مسئول روابط عمومي يكي از كمپاني‌هاي دبي بوده كه در تنظيم قرارداد گيگز و شبكه بين‌اسپورت فعاليت داشته است. كيت كه سال گذشته به دبي مهاجرت كرد، اخيراً به رابطه‌‌اش با داميان بورك كه از طرفداران سرسخت منچستريونايتد بود، خاتمه داد. در واقع بعد از اين اتفاق بود كه او با رايان گيگز آشنا شد و به جز كارهاي قرارداد با شبكه بين‌اسپورت، در زمينه ساخت هتلي مخصوص فوتبال در دبي نيز به رايان مشاوره مي‌داد. حقيقت اين است كه رايان دنبال كسي بود كه كارهاي روابط عمومي هتلش را در دبي انجام دهد و چه كسي بهتر از كيت؟ همين بهانه‌اي شد تا اين دو 6 ماه به واسطه پروژه كاري با هم در ارتباط باشند.

هداياي گيگزي به كيت
روزنامه سان در گزارشي مدعي شده گيگزي مدام براي كيت كادو ارسال مي‌كند تا دل او را به دست ‌آورد. حالا هم كه قرار شده او ماه آينده به دبي برود تا بازي‌هاي يورو را تحليل كند. اين يعني بهترين فرصت براي نزديك شدن بيشتر به كيت. 


گيگز تنها در مراسم بهترين‌هاي يونايتد

اما رايان در مراسم بهترين‌هاي يونايتد كه همه با همسران‌شان حضور پيدا كرده بودند، تنها حاضر شد تا نشان دهد رابطه‌‌اش با استيسي مطابق پيش‌بيني‌ها به تيرگي كشيده شده است اما نكته جالب جايي بود كه حلقه گيگزي در دستش بود. شايد گيگز هنوز به ادامه راه با استيسي اميد دارد و شايد هم براي حفظ ظاهر حلقه را بيرون نياورده است. هرچه كه هست، گيگز بدجور در حاشيه ‌گير كرده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار