ازدواج همسر سابق پوتین با جوانی 37 ساله!+ تصاویر

همسر سابق رئیس جمهور روسیه با جوانی ازدواج کرد که 21 سال از وی کوچکتر است.

همسر سابق ولادیمیر پوتین،

"لیودمیلا پوتین،" همسر سابق "ولادیمیر پوتین،" رئیس جمهور روسیه، با "آرتور اوکرتنی،" جوان 37 ساله ازدواج کرد. لیودمیلا سال 2013 (1391) از پوتین جدا شد و اعلام کرد نام فامیل همسر جدیدش را بر روی خود می‌گذارد.

 ازدواج همسر سابق پوتین با جوانی 37 ساله

جوانی که جایگزین ولادیمیر پوتین شده است، 21 سال از لیودمیلا جوان‌تر است و ریاست مرکز توسعه ارتباطات فردی را برعهده دارد. لیودمیلا از زمان طلاق در سال 2013 فقط یک بار در انظار عمومی ظاهر شد و آن هم به مراسم اهدای جوایز ادبی مربوط می‌شد که گروه مالی همسر جدیدش آن را برپا کرده بود.

ازدواج همسر سابق پوتین با جوانی 37 ساله

ولادیمیر پوتین و لیودمیلا سال 1983 (1361) ازدواج کردند و حاصل زندگی آنها 2 دختر است. لیودمیلا و همسر جدیدش در همان آپارتمانی زندگی می‌کنند که سال‌ها پیش پوتین در سنت پترزبورگ خریداری کرده بود و پس از طلاق به لیودمیلا رسید.

زمانیکه از ولادیمیر پوتین پرسیده شد چه زمانی بانوی اول جدید کاخ کرملین را معرفی می‌کند، وی با خنده پاسخ داد: هر وقت همسر سابقم را شوهر دهم به ازدواج مجدد فکر می‌کنم.

 ازدواج همسر سابق پوتین با جوانی 37 ساله

همسر سابق پوتین

 ازدواج همسر سابق پوتین با جوانی 37 ساله

باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط:

ثروت ولادیمیر پوتین چقدر است؟! + تصاویر

تمرین ولادیمیر پوتین با تیم ملی جودو! + تصاویر

این دختر ولادیمیر پوتین است + عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار