دردسر عاشق شدن پیرمرد ۷۱ ساله با دختر ۱۳ ساله + عکس -آکا

.

1395/02/15

سایت سرگرمیsmsاس ام اس،پیامک ,[categoriy]

دردسر عاشق شدن پیرمرد ۷۱ ساله با دختر ۱۳ ساله + عکس -آکادردسر عاشق شدن پیرمرد ۷۱ ساله با دختر ۱۳ ساله + عکس -آکا

آکاایران: دردسر عاشق شدن پیرمرد ۷۱ ساله با دختر ۱۳ ساله + عکس

آکاایران: دردسر عاشق شدن پیرمرد ۷۱ ساله با دختر ۱۳ ساله + عکس

“مایکل بلانش” ۷۱ ساله به مدت سه سال به دختر نوجوان ۱۳ ساله ای ابراز عشق و علاقه می کرد به ۱۸ هفته زندان محکوم شد. مایکل قربانی خود را از زمانی که ۱۰ سال داشته با پیام های عاشقانه اش از طریق فیس بوک و اس ام اس بمباران کرده است.

به گزارش آکاایران: این پدربزرگ منحرف با عکس های قربانی اش کلیپ می ساخته و برای وی ارسال می کرده است. روی تمام کلیپ های ساخته شده از عکس های این نوجوان موسیقی های مربوط به دهه ۱۹۶۰ گذاشته شده و یکی از آهنگ های این کلیپ که نظر دادگاه را به سوی خود جلب کرد بدین معنا بود که: ” اگر با مرد دیگری دیده شوی خود را مرده بدان.” طبق اظهارات قربانی وی فقط چندین بار در فیس بوک جواب پیام های این پیر مرد را داده و یک بار هم در خیابان برای وی دست تکان داده است، اما ارتباط دوستانه ای که مایکل از آن صحبت می کند به هیچ وجه صحت ندارد.

همچنین مادر قربانی نیز در دادگاه اذعان داشته بارها از مایکل خواسته دست از سر دخترش بردارد. طبق اظهارات دادگاه با توجه به اختلاف سنی این دو نفر ایده برقراری ارتباط از سوی این پیر مرد کاملا ناشایست بوده و طی بررسی پیام های ارسالی مایکل به رغم پیام های نامناسب اما بویی از تهدید در آنها استشمام نشده است. دادگاه علاوه به ۱۸ هفته زندان، متهم را به قطع ارتباط با این نوجوان و مادرش و پرداخت ۸۰ پوند به قربانی موظف کرده است.

smsاس ام اس،پیامک -
تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار