تصاویری دردناک از تولد نوزاد مبتلا به سندرم پری دریایی

زندگی چند دقیقه ای نوزاد مبتلا به سندرم پری دریایی 

 به گزارش دیلی میل تولد نوزادی در هند که با مشکل سندرم نادر پری دریایی متولد شده بود ماجرایی دردناک از سناریوی عجیب و غریب ها بود . پزشکان پس از به دنیا آمدن این نوزاد بسیار از وضعیت او متعجب شدند.این کودک هندی پس از به دنیا آمدن تنها 10 دقیقه زنده ماند. متاسفانه پاهای این نوزاد به هم چسبیده بود و همین موضوع او را شبیه موجود افسانه ای کرده بود. مامایی که این نوزاد را به دنیا آورده بود اعلام کرد که تا به حال چنین موجودی را ندیده است. بالاتنه نوزاد کاملا سالم بود اما متاسفانه پایین تنه او اصلا عملکردی نداشت. مردم هم که از شنیدن چنین موجودی بسیار تعجب کرده بودند برای دیدن او به بیمارستان هجوم آوردند.

سندرم پری دریایی ، تولد نوزاد عجیب ، نوزاد مبتلا به سندرم پری دریایینوزاد عجیب ، نوزاد مبتلا به سندرم پری دریایی ، عکس بچه عجیب الخلقه

 در ادامه همین خبر تصاویری از دختربچه ای منتشر شده بود که در سال 1998 با همین مشکل متولد شده بود اما او شرایط جسمی به مراتب بهتر برای ادامه زندگی داشت و به همین دلیل مدتی را توانست دوام بیاورد و قبل از یک سالگی جراحی و درمان شد.

کودک عجیب ، عکس بچه عجیب الخلقه ، سندرم پری دریایی

کودک عجیب مبتلا به سندرم پری دریاییتصاویری دردناک از تولد نوزاد مبتلا به سندرم پری دریایی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار