X بستن تبلیغات
5. Fixed

۱۳ بیمار در حادثه آتش‌سوزی بیمارستان برازجان نجات یافتند

به گزارش خبرنگار مهر، سید سجاد اقبالی صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وقوع آتش‌سوزی در بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان اظهار داشت: این آتش‌سوزی که از ساعت چهار و هشت دقیقه بامداد آغازشده بود با حضور تیم‌های آتش‌نشانی، هلال احمر و اورژانس ۱۱۵ در محل مهار شد و مصدومین را به بیمارستان شهید گنجی انتقال دادند.

سخنگوی مدیریت بحران حادثه بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان افزود: ۱۳ بیمار بستری در بخش‌های CCU و Post CCU این بیمارستان از ساختمان آتش‌گرفته خارج و برای ادامه درمان به بیمارستان‌ شهید گنجی برازجان انتقال یافتند و متأسفانه یکی از بیماران که خانمی ۷۵ ساله و معلول بود در این حادثه فوت شد.

اقبالی افزود: با اطلاع از وقوع حادثه در دقایق نخستین حادثه ستاد بحران دانشگاه در EOC مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی با حضور اعضای هیأت رییسه و کمیته بحران دانشگاه برگزار شد.

وی اظهار داشت: دستورات لازم برای انتقال و درمان بیماران و حادثه دیدگان در این حادثه صادر شد و در حال حاضر بیمارستان شهید گنجی برازجان آمادگی پذیرش بیماران قلبی را دارد و تمامی بیمارستان‌های استان از جمله بیمارستان تخصصی قلب بوشهر و شهدای خلیج فارس در آمادگی کامل برای پوشش بیماران ارجاعی احتمالی هستند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار