X بستن تبلیغات
5. Fixed

چرا پرسپولیسی شدن بیرانوند ممکن نیست؟

به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، فضاي حاكم بر اطراف باشگاه پرسپوليس طوري است كه انگار همه حضور بيرانوند در اين تيم براي ليگ شانزدهم را قطعي مي‌دانند. در حقيقت اين دروازه‌بان قرار بود بين دو نيم‌فصل سرخپوش شود كه به دليل مخالفت باشگاه نفت و رقم بالايي كه براي رضايتنامه وي خواسته بودند، چنين اتفاقي رخ نداد. حالا تصور عمومي بر اين است كه با پايان فصل مشكلي براي حضور اين گلر در جمع قرمزها وجود ندارد و او مي‌تواند آزادانه پرسپوليسي شود، در حالي كه چنين تصوري صحيح نيست.

آنچه فراموش شده، اين است كه درست در پنجره نقل و انتقالات زمستاني و همان زماني كه همه منتظر پرسپوليسي شدن بيرانوند بودند، اين دروازه‌بان ملي‌پوش در هيات فوتبال استان تهران حاضر شد و قراردادش با نفت را تا پايان ليگ شانزدهم تمديد كرد! اينطور به نظر مي‌رسد كه طرفين قبلا پيش‌قراردادي به امضا رسانده بودند و انتظار مي‌كشيدند تا با باز شدن پنجره ثبت قراردادها، آن را رسمي كنند.

اين اتفاق روز 16دي94 رخ داد و با تاييد ريیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ هم همراه شد. به اين ترتيب بيرانوند در پايان فصل به هيچ وجه بازيكن آزاد نيست و اگر پرسپوليسي‌ها خواهان جذب وي باشند، بايد دوباره از اول مراحل مختلف مذاكره با باشگاه و خود اين بازيكن را طي كنند. به اين ترتيب شايد گزينه بهتر و كم‌دردسرتر اين باشد كه پرسپوليسي‌ها از همين حالا روي جذب يك دروازه‌بان ديگر تمركز كنند؛ كسي كه با باشگاهش قرارداد نداشته باشد و بتواند يه ميل خودش سرخپوش شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار