X بستن تبلیغات
5. Fixed

دعوت پرستاران به چالش ناهنجار به نام چالش روپوش!

چالش پرستاری روپوش دعوتی به چالش ناهنجار

همیشه افرادی هستند که قصد دارند با هنجارشکنی خود به مرور زمان رفتارهای غیرمعمول را در اجتماع عادی سازی کنند؛ با رونق گرفتن استفاده از شبکه های اجتماعی در بین عموم مردم پای این سودجویان نیز به دنیای مجازی باز شده است.

بتازگی چالشی با عنوان «چالش روپوش» به پرستاران ایرانی پیشنهاد می کند که عکس های بدون پوشش و فرم پرستاری خود را به همراه نام و شهر محل خدمت منتشر کنند که در این میان تعداد بسیاری از بانوان مخاطبان این صفحه با درج عکس بی حجاب خود اقدام به همراهی با این صفحه اینستاگرامی می کنند.

در ادامه برخی از تصاویر افراد دعوت شده به این چالش را مشاهده می کنید:

چالش روپوش پرستاری ، چالش ، بی حجابی

عکس های چالش روپوش پرستاری ، بی حجابی ، بدحجابی در تهران

عکس های چالش روپوش پرستاری در میان پرستاران ایرانی

*از آزادی یواشکی تا چالش روپوش/ مخالفان عفاف زنان ایرانی کمر همت را محکم بسته اند

چندی پیش کمپینی در تقابل با عفاف و حجاب زنان ایرانی در شبکه های اجتماعی با عنوان «آزادی های یواشکی» با بودجه هایی تأمین شده از آن سوی مرزها شکل گرفت که توسط معاندان پناهنده در خارج از کشور اداره می شد که در آن بانوان ایرانی تشویق می شدند تا از خود در اماکن عمومی تصاویر بی حجاب گرفته و منتشر کنند؛ هرچند بی پایه و اساس بودن زمینه های اجرایی آن با شکست مواجه شد اما نباید زمینه های جدید ضدفرهنگی شکل گرفته از سوی معاندان اخلاق اسلامی را نادیده گرفت.

چالش روپوش نیز با این هدف آغاز بکار کرده است و عده ای اندک از میان خیل عظیم پرستاران پایبند به اخلاق اسلامی به چالشی فراخوانده شده اند که اهداف از پیش تعیین شده آن کاملاً مشخص است هر چند هنوز کسی از سوء استفاده هایی که از تصاویری که با ذکر اسم و مشخصات منتشر می شود خبری ندارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار