سرفه ممتد هیلاری کلینتون هنگام حرف زدن درباره ایران+ تصاویر

وزیر خارجه سابق آمریکا در مناظره نامزدهای حزب دموکرات انتخابات ۲۰۱۶ در حالی که درباره «بی اعتمادی به ایران و لزوم مقابله با آن» سخن می‌گفت، صدایش گرفت و سرفه‌های ممتد برایش دردسرساز شد.

هیلاری کلینتون هنگام حرف زدن درباره ایران

 مناظره نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری در آیووا در حالی برگزار شد که هیلاری کلینتون هنگام سخن گفتن از ایران صدایش گرفت و برای رها شدن از سرفه‌های ممتد مجبور به خوردن قرص شد.

هیلاری کلینتون  بامداد روز دوشنبه در مناظره نامزدهای دموکرات آمریکا حضور یافت و در بخشی از این مناظره گفت موضع آمریکا در قبال ایران باید «بی‌اعتماد باش، اما راستی‌آزمایی کن» باشد.

 سرفه ممتد هیلاری کلینتون هنگام حرف زدن درباره ایران

او افزود: «من به هر تحریمی علیه ایران که قابل تصور است رأی موافق دادم. نه تنها فقط تحریم نفت و گاز، بلکه تحریم پسته. همه تحریم‌ها. ما این تحریم‌ها را خواستیم».

هیلاری کلینتون همچنین با ادعای نقض احتمالی برجام توسط ایران گفت:‌«باید عواقبی برای این موضوع باشد و باید تحریم‌ها سریعا دوباره اعمال شوند».

 سرفه ممتد هیلاری کلینتون هنگام حرف زدن درباره ایران

او در حالی این اظهارات را مطرح کرد که حین این سخنان،‌ ناگهان صدایش گرفت و سرفه‌های ممتد او با اظهارات ضد ایرانی‌اش همزمان شنیده می‌شد.

کلینتون که شدیدا سرفه می‌کرد،‌ درباره ایران گفت :‌«ما باید اطمینان حاصل کنیم که ایران این موضوع را بفهمد که اگر بخواهند به سمت سلاح بروند،‌آمریکا مانع آنها خواهد شد و با قاطعیت اقدام خواهیم کرد».

 سرفه ممتد هیلاری کلینتون هنگام حرف زدن درباره ایران

وی که سرفه‌هایش بند نمی‌آمد، در ادامه گفت: «شخصیت ایران تغییر نکرده است و آنها عزم ما را با اقداماتشان خواهند سنجید اقداماتی چون آزمایش موشک باالستیکشان. من خوشحالم و از تحریمهای تازه علیه ایران در موضوع حمایتشان از تروریسم و برنامه موشکی آنها، نقض حقوق بشر، بازداشت آمریکایی‌ها و رفتارهای دیگری چون جرایم سایبری حمایت می‌کنم».

وزیر خارجه سابق دولت اوباما پس از آن، با صدای گرفته سراغ سوریه و حزب‌الله هم رفت. او که همچنان سرفه می‌کرد، در اینباره تاکید کرد:‌«باید تا انجایی که می‌توانیم سخت روی راه‌حل سیاسی در سوریه کار کنیم چون شاید هدف واقعی ایران کنترل کردن سوریه باشد و یا در اختیار داشتن مناطقی در این کشور نزدیک درهای ورودی اسرائیل و حفظ ارتباط با حزب‌الله باشد».

فارس

اخبار مرتبط:

آرایش هیلاری کلینتون در سازمان ملل(+عکس)

سلفی هیلاری کلینتون با هموطنانش +عکس

هدیه جالب و پر معنی کیتی پری برای تولد هیلاری کلینتون

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار