حقیقت ماجرای قتل زن مانکن در بابل +عکس

حقیقت ماجرای قتل زن مانکن در بابل

دقایقی بعد از این حادثه تیم جنایی و اورژانس در محل حاضر شدند. امدادگران با معاینه این زن اعلام کردند، او به دلیل اصابت ضربه چاقو به قلبش جان باخته است.پس از این جنایت، عکس های مقتول در شبکه های اجتماعی منتشر و اعلام شد او یکی از مانکن های استان مازندران بود که توسط پسر مورد علاقه اش به قتل رسیده و قاتل نیز متواری است.

سردار مسعود جعفری نسب، فرمانده انتظامی بابل در این باره گفت: پس از قتل تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی آغاز شد و بررسی ها نشان داد، پدر و مادر مقتول فوت کرده و او عقد موقت مرد جوانی بود. همسر او به دلیل اختلافات خانوادگی در خیابان با زن جوان درگیر شده و او را با ضربه چاقو به قتل رسانده است.وی افزود: متهم به قتل دستگیر شده و به جرم خود اعتراف کرده است.

تحقیقات درباره شناسایی انگیزه اصلی او از قتل ادامه دارد. هنوز بحث مانکن بودن مقتول برای ما اثبات نشده و در این باره اظهارنظر نمی کنیم.

قتل ، قتل زن مانکن ، قتل مدل در بابل

حقیقت ماجرای قتل زن مانکن در بابل +عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار