X بستن تبلیغات
5. Fixed

مقر مخفی Arkham Asylum ساخته شده از ۱۸٫۰۰۰ قطعه ی لگو

یک کاربر که سازنده ی لگو است هم اکنون با استفاده ۱۸٫۰۰۰ قطعه ی لگو مقری در Arkham Asylum و در واقع خانه ای بزرگ و زیبا برای بتمن و متحدان او ساخته است.

در تاریخ ۱۲ ژانویه سال ۱۹۶۶ بود که یک برنامه ی کلاسیک تلویزیونی از بتمن به مناسبت پنجاهمین سالگرد این فرانچایز محبوب پخش شد.

پس از آن بود که LEGO یک محصول جدید در اختیار کاربران قرار داد که با استفاده از قطعات لگوی داخل آن می توانستیم یک Batcave یا مقر سری که در بازی بتمن وجود داشت, را بسازیم.

Batcave در واقع به مقر های مخفی درون بازی گفته می شد که از آن به عنوان مرکز فرماندهی و خانه ای امن برای قهرمان ما بتمن استفاده می شود.

این محصول دارای ۲٫۵۲۶ قطعه ی لگو بود که می توانستیم از آن ها برای ساخت مقر های دلخواه خود استفاده کنیم.در حال حاضر یک کاربر که سازنده ی لگو است هم اکنون با استفاده از این محصول و با دستان خود یک خانه ی بزرگ و بسیار زیبا برای بتمن و متحدان او ساخته است.

Bazitalk-2989789-76052_box2_na

در واقع می توان به این خانه هم به عنوان یک Batcave نگاه کرد که این کار بر با استفاده از ۱۸٫۰۰۰ قطعه ی لگو آن را ساخته است.

این معمار لگو که Dayton نام دارد یک سال برای ساخت این خانه برنامه ریزی کرده بود و سه ماه نیز وقت گذاشت تا با استفاده از قطعات کوچک لگو بتواند ساختمانی از بازی Arkham Asylum را بسازد.

او از این ساختمان زیبا در Brickvention به عنوان یک قرارداد لگو در استرالیا پرده برداری کرد و محصول دست ساز خود را ارائه نمود.

Arkham Asylum

حیاط جلویی در Arkham Asylum ویژگی های بسیاری از جمله نگهبانان مختلف و بتموبیل را دارد.حال اگر شما به شیب بالایی آن نگاه کنید, متوجه ی بتمن و زن گربه ای که بالای پست بام کنار هم ایستاده اند نیز خواهید شد.

پس از آن اگر به داخل ساختمان نگاه کنید پنج اتاق و هفت سلول خواهید دید که بسیار با دقت و ظریف از قطعات لگو ساخته شده اند.در کنار آن انواع اتاق های درون خانه همراه با پزشکان, نگهبانان و متحدان بتمن از جمله رابین و Nightwing را نیز خواهید دید.

در طبقه ی پایین از این خانه نیز, یک گالری زیبا از مجرمین و جنایتکارانی را خواهید دید که توسط بمتن گرفتار شده و پشت میله های زندان می باشند.

علاوه بر این ،شما شاهد خائنان مشهور بسیای از جمله جوکر, آقای یخی, پنگوئن و تعدادی دیگر از دشمنان بتمن می باشید.

همین امر خود به اندازه ی کافی ثابت می کند که Dayton بسیار با دقت تمامی جزئیات را مد نظر قرار داده و آن ها را به صورت کامل و بدون نقص درون ساختمان زیبای خود جای گذاری کرده است.

ما هم اکنون تنها تعدادی از مهم ترین ویژگی های این خانه را نام بردیم, در کنار آن جزئیات بیشتری هم در آن دیده می شود که توسط ویدئو زیر می توانید تک تک آن ها را مشاهده کنید :

لوازمی که توسط قطعات لگو ساخته می شوند همیشه می توانند توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کنند.تاکنون افراد مختلفی بودند که با استفاده از لگو سلاح ها, وسایل نقلیه و آیتم های مختلف از بازی های گوناگون را ساخته اند.

در اوایل همین ماه بود که یکی از سازندگان لگو جنگنده ی محبوب AT-AT از بازی زیبای Star Wars را با استفاده از ۶٫۰۰۰ قطعه ی لگو ساخت.یا این که یک فرد خلاق دیگر بخشی از مبارزات بخش چند نفره ی بازی پرطرفدار Rainbow Six Siege را با استفاده از قطعات لگو ساخت و ویدئوی زیبایی از آن منتشر کرد.

علاوه بر آن ما تاکنون شاهد سلاح های بسیاری بودیم که توسط کاربران از قطعات لگو ساخته شده اند که تمامی آن ها بسیار زیبا و قابل توجه می باشند.

از جمله ی آن ها می توان به سلاح Tomislav از بازی Team Fortress 2 ,سلاح Call of Duty flamethrower و دو سلاح Gjallarhorn و Telesto از بازی Destiny اشاره کرد.

یک کاربر یوتیوب نیز اخیرا سلاح شعله افکن بازی زیبای Call of Duty: Black Ops III را با استفاده از قطعات لگو ساخته که به صورت طبیعی کار می کند.

علاوه بر آن سلاح محبوب Fatman در بازی Fallout 4 نیز توسط یکی از کاربران یوتیوب و با استفاده از ۲٫۵۰۰ قطعه ی لگو ساخته شده که بسیار طبیعی و زیبا می باشد.

همین خود به اندازه ی کافی نشان می دهد که افراد زیادی به ساختن لوازم مختلف از بازی های ویدئویی توسط قطعات لگو علاقه مند هستند.امیدواریم در آینده نیز شاهد آیتم های خلاقانه ی بسیاری از این کاربران با مهارت باشیم.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار