X بستن تبلیغات
5. Fixed

آموزش تصویری بستن شال و شالگردن دورنگ

دیده اید که بعضی از خانم ها و آقایان شال و شالگردنی دورنگ می بندند. اگر مشتاق هستید که بدانید چطور می توان این مدل شیک بستن شال و شالگردن را انجام داد با آموزش بستن شال و شال گردن دورنگ مدل نیمه بافت این بخش همراه شوید.

بستن شال و شالگردن ، آموزش بستن شال ، اموزش بستن مدلهای شال

آموزش تصویری بستن شال و شالگردن دورنگآموزش بستن شال و شالگردن به شکل موج دار و بافت:

اگر از علاقه مندان به بستن شال به شکل های زیبا و متنوع هستید با انجام مراحل این خودآموز می توانید شال و شالگردنی زیبا با ترکیب دو رنگ دور گردن بپیچید.

در تصویر اول آموزش بستن شالگردن با دو رنگ متفاوت را می بینید . تفاوت طرح این دو مدل در بستن شالهای رنگی با هم است. در مدل اول یکی از شالها تا نیمه شال دیگر بسته و پیچیده می شود اما در مدل بستن شال دوم هر دو شال تا انتها به هم پیچیده می شوند.

تصاویر آموزش بستن دو شال با هم

آموزش بستن شال و شالگردن ، اموزش بستن مدلهای شال ، آموزش بستن شال مدل جدید

آموزش بستن شال - آموزش بستن شال گردن مدل جدید - تصاویر آموزش بستن شال و شالگردن با دورنگ متفاوتآموزش بستن شال ، آموزش بستن شال مدل جدید ، آموزش بستن گره شال گردنآموزش بستن شال - آموزش بستن شال گردن مدل جدید - تصاویر آموزش بستن شال و شالگردن با دورنگ متفاوتآموزش بستن شال ، آموزش بستن شال و شالگردن دورنگ با طرحی جدید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار