X بستن تبلیغات
5. Fixed

کاپیتان آمریکا جنگ داخلی : هر آنچه که باید قبل از دیدن این فیلم در موردش بدانید

دنیای مارول قهرمانان خیلی جذاب تری دارد و داستان هر کدام از آنها نیز در نوع خود جالب است . کاپیتان آمریکایی که بعد از ۷۰ سال یخ زدن نجات یافت و سرمی مرموزر که در زمان های قدیم به او تزریق شده بود ، تور با آن چکش معروفش، مرد آهنی جذاب و دوست داشتنی و … همه و همه در نوع خود عالی هستند . بعد از سری فیلم هایی نظیر سرباز زمستان ، انتقامجویان ۱ و ۲ هم اکنون شاهد گردهمایی جدیدی از قهرمانان مارول هستیم، ولی این گرهمایی با قبل خیلی فرق دارد. در این پست به چند نکته ی مهم در مورد فیلم جنگ داخلی اشاره کرده ایم . در ادامه با ما همراه باشید

۱٫ فیلم Captain America: Civil War چگونه است و چطور می توان آن را متناسب با فیلم های دیگر مارول دانست ؟

کاپیتان آمریکا جنگ داخلی توسط آنتونی و ژوسف روسو کارگردانی می شود و به وقایع بعد از Winter Soldier اشاره می کند و میتوان آن را سومین فیلم جداگانه دانست که در مورد ابرقهرمان محبوب ، استیو راجرز یا همان کاپیتان آمریکا ساخته می شود. راجرز را قبلا در فیلم انتقامجویان سال ۲۰۱۲ و دوران اولتران نیز دیدیم.

civil-war (6)

در حالی که خود راجرز شخصا به عنوان کاراکتر مرکزی در بازی ظاهر می شود و داستان او بخش مهمی از فیلم است ، Civil War در واقع محوریت بر قانون دارد . اگر دقت کرده باشید این قانون مندی در شخصیت کاپیتان نیز دیده می شود . اگر کمیک جنگ داخلی را مطالعه کنید ، خواهید فهمید که در ابتدا انفجاری رخ می دهد و دولت تصمیم میگرد تا این ابرقهرمانان را به دو دسته تقسیم کند. در یکی ار ماموریت های آنها ،شخصیت کراس بونز بمب به خودش وصل کرده و قصد دارد تا یک مکان را منفجر کند . در این بین کاپیتان به جادوگر سرخ دستور می دهد که مانع او شود ، ولی متاسفانه انفجار رخ می دهد و تعداد بسیاری از مردم بی گناه در آن می میرند .البته که قرار است تا کمیک با فیلم تفاوت هایی داشته باشد ، ولی همانطور که میبینید ریشه های آن کاملا حفظ شده است .

۲٫ چه ابرقهرمان هایی را در این فیلم ملاقات می کنیم ؟

در دنیای مارول چندتا از ابرقهرمان ها هستند که واقعا مورد توجه مخاطبین می باشند . خوشبختانه همه ی آنها در این عنوان جدید حضور دارند . همانطور که می دانید اونجرها در این عنوان به دو گروه تقسیم شده اند .

captainamericaimagestill42

یک گروه که با استیو هستند و گروه دیگری با مرد آهنی . به غیر این دو نفر افرادی مثل ، فالکون ، جادوگر سرخ ، چشم عقاب، بیوه سیاه ، ماشین جنگی ، سرباز زمستان ، مرد مورچه ای و … حضور دارند . البته که تور و هالک در این فیلم دیده نشده اند، ولی بنا به گزارش ها احتمالا هالک در قسمتی از فیلم ظاهر شود

۳٫ ملاقات با قهرمانان جدید

 یکی از جذابیت هایی که فیلم کاپیتان آمریکا جنگ داخلی دارد حضور شخصیت های جدید است که مطمئنا برای همه ی ما تازگی دارد. بله شما قرار است با بلک پانتر و مرد عنکبوتی نیز ملاقاتی داشته باشید . از زمان تایید رسمی این دو ابر قهرمان نقش ابن دو در ذهن مردم به سوال تبدیل شده است .

Chadwick_Boseman_as_Black_Panther_in_Captain_America_Civil_War

چیزی که ما تا به الان می دانیم این است که پلنگ سیاه بی طرف است و می خواهد سرباز زمستان را پیدا کند و ارتباطی هم با دولت دارد .  ولی مرد عنکبوتی در اینجا نقش کاملا واضحی دارد . بر طبق شایعات دیگری امکان دارد که مرد عنکبوتی از گروه آیرون من به سمت کاپیتان آمریکا برود . علاوه بر این دو فرد دیگری هم هست که می گویند قرار است رابطی بین دولت و پلنگ سیاه باشد

۴٫حضور یک جاسوس در فیلم

با توجه به اینکه انتقام جویان به دو دسته ی مختلف تقسیم شده اند ،به هر حال باید یک نفر پیدا شود که بین اینها جاسوس کند . طبق حدس و گمان ها می گویند که بیوه سیاه این نقش را بر عهده دارد .

Bazitalk_Capitan America_Cover (3)

زمانی که ما تریلرهای مختلف از فیلم را میدیدیم برایمان تعجب آور بود که چرا رفیق صمیمی استیو به گروه ایرون من پیوسته . شاید پاسخ همین باشد که او صرفا جهت جاسوسی پا در این گروه نهاده است . شاید هم اسپایدر من این نقش را بر عهده گرفته باشد ، چرا که در بالا اشاره کردیم به گروه کاپیتان می پیوندد.

۵٫دشمنان چه کسانی هستند ؟

crossbones.0

طبق اطلاعاتی که از این فیلم داریم و با توجه کمیک آن به نظر می رسد که این ابر قهرمان با کراس بونز ، ژنرال راس و زیمبو مواجه شود . حال اینکه اتفاقات ایبن جریانات در دست چه کسی می چرخد را باید در فیلم دیدی ولی مطمئنا آن کسی نیست جز بارون زیمبو . باید منتظر باشیم و فیلم را ببینیم .

۶٫ داستان یک عشق و دوستی

همچنین فیلم جدید کاپیتان آمریا جنگ داخلی یک داستان دوستی و عشق است ولی نه شبیه داستان های عشقی رومانتیک!عشق همیشه آنطور که ما تصور می کنیم نیست .ممکن است دو دوست از ته قلب به هم علاقه داشته باشند. این نیز برای خود نوعی ابراز علاقه است.این ها دو پسرانی هستند که با هم بزرگ شدند و رابطه ی احساسی با هم دارند .

Bazitalk_Capitan America_Cover (1)

در واقع آنها به هم مثل دو برادر نگاه می کنند . این بیشتر به این علت است که استیو و باکی دوران نوجوانی و کودکی را با هم گذراندند.حالا این که سرباز زمستان خوبه یا بد ، استیو جوابی برای این موضوع پیدا نمی کند.

تمامی این موارد با توجه به اخبارها و نقد های خوانده شده خدمتتان ارائه گردید .

Captain America: Civil War که در ۶ می برابر با ۱۷ اردیبهشت بر روی پرده ی نقره ای می رود و مدت زمان آن چیزی در حدود ۲ ساعت و ۲۷ دقیقه بوده که در واقع بلندترین فیلم استودیو مارول از لحاظ زمانی است.

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار