نتایج غیررسمی از شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات مجلس دهم تا این لحظه + جدول

استان آذربایجان‌شرقی

حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو: 

حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر: حسین‌زاده(اصولگرا)

حوزه انتخابیه مرند و جلفا: 

حوزه انتخابیه اهر و هریس: بیت‌الله عبداللهی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه سراب: 

حوزه انتخابیه شبستر: 

استان آذربایجان‌غربی

حوزه انتخابیه ارومیه: روح‌الله حضرت‌پور (اصولگرا)، هادی بهادری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه سلماس: شهروز برزگر (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب: جهانبخش محبی‌نیا (اصول‌گرا)، محمد میرزایی (اصلاح‌طلب)

استان اردبیل

حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر: محمد فیضی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار: شکور پورحسین (مستقل)

استان اصفهان

حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی (مستقل)

حوزه انتخابیه سمیرم: اصغر سلیمی (اصولگرا)

استان ایلام

حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران: سلام امینی (مستقل)، جلال میرزایی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر و آبدانان: شادمهر کاظم‌زاده (مستقل)

استان تهران

حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: قاسم میرزایی(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان: حجت‌الاسلام حسن نوروزی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد: محمد محمودی (مستقل)

استان چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: علی کاظمی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه بروجن: خدیجه ربیعی(مستقل)

استان خراسان‌رضوی

حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه و مه‌ولات: سعید باستانی (اعتدالگرا)

استان خوزستان

حوزه انتخابیه اهواز:جواد کاظم‌نسب الباجی(اصلاح‌طلب)،علی ساری(اصلاح‌طلب)،همایون یوسفی(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه آبادان: غلامرضا شرفی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه ایذه و باغ‌ملک: هدایت‌الله خادمی (مستقل)

حوزه انتخابیه بهبهان: حبیب‌الله کشت‌زر (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا: علی عسگر ظاهری (مستقل)

حوزه انتخابیه ماهشهر و امیدیه: گل‌مرادی(اصلاح‌طلب)

استان زنجان

حوزه انتخابیه زنجان و طارم:  

حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره: محمدرضا خان‌محمدی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه خدابنده: احمد بیگدلی (مستقل)

استان فارس

حوزه انتخابیه شیراز: علی اکبری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه نورآباد ممسنی: مسعود گودرزی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه داراب: انصاری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه نی‌ریز و استهبان: فرهاد طهماسبی (اصولگرا)

استان کردستان

حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران: احسن علوی (مستقل)

حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد: منصور مرادی (مستقل)

استان کرمانشاه

حوزه انتخابیه کرمانشاه: احمد صفری(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی‌کیا (اصولگرا)

استان گلستان

حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا: سیدعلی طاهری (اصولگرا)، نبی هزارجریبی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه کردکوی و ترکمن، بندرگز و گمیشان: رامین نورقلی‌پور (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش: سید نجیب حسینی (مستقل)

استان گیلان

حوزه انتخابیه رشت: جبار کوچکی‌نژاد (اصولگرا)، محمدصادق حسنی جوریابی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه رودبار: منوچهر جمالی (مستقل)

استان لرستان

حوزه انتخابیه بروجرد: عباس گودرزی(اصولگرا)، علاءالدین بروجردی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره: محمد بیرانوند (اصلاح‌طلب)، محمدرضا ملک‌شاهی راد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه دورود و ازنا: مجید کیانپور (مستقل)

استان مازندران

حوزه انتخابیه قائم‌شهر: سید علی ادیانی‌راد(اصولگرا)

حوزه انتخابیه بابل: حسین نیازآذری (مستقل)

استان مرکزی

حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب: سیدمهدی مقدسی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه: محمدرضا منصوری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه شازند: علی ابراهیمی (اصلاح‌طلب)

استان هرمزگان

حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش: خالد زمزم‌نژاد (اصلاح‌طلب)

استان همدان

حوزه انتخابیه رزن:

حوزه انتخابیه ملایر: احمد آزادی‌خواه (اصولگرا)

استان یزد

حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق: صباغیان (مستقل)

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق info@morix.ir تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار