فرماندار اهواز: فردا تمام مدارس دایر هستند

فرماندار اهواز با اشاره به تفاوت انتخابات امروز نسبت به انتخابات 7 اسفند، گفت: به‌هیچ‌عنوان مدارس فردا(شنبه 11 اردیبهشت) تعطیل نمی‌شوند.

اسماعیل ارزانی‌بیرگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار کرد: هفتم اسفند دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری برگزار شد که حجم آراء و گستردگی مشارکت بیشتر بود؛ اما امروز فقط انتخابات مجلس شورای اسلامی در حال برگزاری است و تعداد کاندیداهایی که درنهایت انتخاب می‌شود، فقط 6 کاندیدا و تعداد نامزدهایی که به رقابت می‌پردازند مشخص و کم است؛ تعداد آرا نیز نسبت به مرحله اول کمتر است و کار شمارش سریع‌تر انجام می‌شود، بنابراین مدارس تعطیل نخواهند شد.

وی تصریح کرد: با وجود این گمان نمی‌کنم شمارش آرا تا ساعت 2 بامداد هم به طول بیانجامد و خیلی زود آراء تجمیع، شمارش و نتایج آن اعلام می‌شود؛ بنابراین تمام مدارسی که در شش حوزه انتخاباتی شعب اخذ رأی بودند، فردا دایر هستند و هیچ مدرسه‌ای تعطیل نخواهد شد.

فرماندار اهواز با اشاره به وقوع پدیده گردوغبار خاطرنشان کرد: هنوز میزان گردوغبار به آن حدی که باعث تعطیلی مدارس شود، نرسیده و وضعیت تعطیلی مدارس هنوز نامشخص است.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار