اشتباه فاحش در قسمت 26 سریال شهرزاد! -آکا

سایت بیوگرافی،زندگینامه مشاهیراخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

آکاایران: قسمت 26 سریال شهرزاد با صحنه ای همراه بود که برخی از آن به عنوان یک اشتباه فاحش برای نویسنده و کارگران این سریال نام می برند.

به گزارش آکاایران:
به گزارش آکا ایران، در قسمت 26 سریال شهرزاد در صحنه ای شهاب حسینی که در نقش قباد در این سریال بازی می کند با حالت مستی به خانه همسر سابقش( شهرزاد می آید و وقتی که در حالت ناراحتی می خواد دست مادرزن سابقش را ببوسد،  مادر شهرزاد، مانع می شود و خطاب به داماد سابقش می گویدکه «آقا قباد این چه کاریه محرمی گفتند نامحرمی گفتند!»

 

,[categoriy]

اشتباه فاحش در قسمت 26 سریال شهرزاد! -آکااشتباه فاحش در قسمت 26 سریال شهرزاد! -آکا

آکاایران: اشتباه فاحش در قسمت 26 سریال شهرزاد!


اما در شرایطی شاهد این دیالوگ در سریال شهرزاد هستیم که از نظر شرعی محرمیت میان داماد و مادر زن، محرمیتی ابدی به شمار می رود و از نظر شرع حتی بعد از جاری شدن صیغه طلاق میان زن و شوهر نیز محرمیت عروس به پدر شوهر و محرمیت داماد به مادر همسرش تا ابد باقی می ماند.


البته این مورد تنها اشتباه سریال شهرزاد نیست و در مواردی بینندگان نکته سنج به نوع لباس ها و یا اینکه چرا بازیگر زن این سریال در دهه ۳۰ کیف چرم مارک خارجی مدل سال جدید را دارد اعتراض می کنند.


از دیگر اشتباهات این سریال می توان به انتشار عکس های حسین شریعتمداری به عنوان زندانی حزب توده  و یا در قسمتی که بیان اتفاقات کودتای 28 مرداد اختصاص داشت از «برادران هفت کچلون» نام برده می شود و بینندگان با هفت برادر با سرهای تراشیده روبرو می شود اما با تحقیقی در این زمینه  در می یابیم که برادران هفت کچلون هشت نفر بودند و اصلا کچل نبودند!

 

,[categoriy]


بر اساس آنچه که در ویکی پدیا ذکر شده هفت کچلون یا برادران هفت کچلون، در تاریخ اجتماعی و سیاسی ایران معاصر و فرهنگ فولکلوریک قرن اخیر، به برادران حاج عباسی اشاره دارد که از جاهلها و لوطیها و به اصطلاح از گنده لاتهای جنوب شهر تهران (محلهٔ باغ فردوس، خیابان مولوی) به شمار می آمدند. آنها هشت برادر به اسامی: عباس، محمّد، غلامعلی، صفر، شعبان، احمد، محمود و امیر حاج عباسی بودند، که گرچه هشت نفر بودند و گرچه هیچ یک از آنها کچل نبود، امّا خود نیز خود را به همین نام می خواندند و ابایی از اطلاق عنوان هفت کچلون به خود نداشتند.


اما فارغ از تمامی این اشتباهات، جذابیت سریال شهرزاد سبب شده که عده زیادی با اشتیاق داستان های آن را دنبال کنند.

 

سریال شهرزادشهرزادشهاب حسینی
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری : ,[categoriy]
هستی مهدوی از فساد در سینما می گوید + بیوگرافی و عکس ,[categoriy]
زمان پخش سریال های نوروزی 95 ,[categoriy]
ساره بیات در فصل فراموشی به خاطر سپرده شد ,[categoriy]
دانلود خندوانه روز مادر با جناب خان و لباهنگ آرشا اقدسی و امیرحسین رستمی و کمدی لاله صبوری ,[categoriy]
شب پایانی حضور نیکی کریمی در جشنواره فیلم استانبول + عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار