X بستن تبلیغات
5. Fixed

شهادت محقق‌شیعه پاکستانی در «حیدرآباد» +عکس

به گزارش سرویس دینی جام نیـوز، محقق شیعه پاکستانی، روز گذشته (چهارشنبه) در حیدرآباد این کشور، هدف حمله قرار گرفت و به شهادت رسید.

روز گذشته یک موتورسوار ناشناس بدن بی جان «علامه امداد حسین جعفری» را در مقابل درب ورودی منزلش در منطقه "لطیف آباد" یافت وبلافاصله مراتب را به پلیس گزارش داد.

امداد حسین، بلافاصله به نزدیک ترین بیمارستان منتقل شد ولی به گفته کادر پزشکی، او قبل از انتقال به بیمارستان، جان داده است.

شهادت محقق شیعه پاکستانی در «حیدرآباد» +عکس

پلیس تحقیقات اولیه را آغاز کرده است ولی هنوز مشخص نیست، این اقدام، اقدامی تروریستی است و به دلیل شیعه مذهب بودن امداد حسین صورت گرفته یا اهداف دیگری در پس این قتل نهفته است.

مقامات پلیس در تحقیقات اولیه به دست آوردند که عامل یا عاملان این جنایت، ابتدا وارد منزل این محقق شیعی شده و گردن او را ذبح کرده و سپس پا به فرار گذاشته اند.

وهابیون و گروه های افراطی و تندرو، اقدامات تروریستی و انتحاری گسترده ای علیه مسلمانان در پاکستان صورت داده و می دهند و این رفتار های خشن علیه شیعیان پاکستانی، به یکی از معضلات و نگرانی های بزرگ شیعیان این کشور تبدیل شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار