برف مدارس اردبیل را تعطیل کرد

به علت بارش برف و برودت هوا مدارس در برخی نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان اردبیل در روز سه شنبه، ۶ بهمن‌ماه تعطیل شد.

خبرگزاری تسنیم: به علت بارش برف و برودت هوا مدارس در برخی نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان اردبیل در روز سه شنبه، 6 بهمن‌ماه تعطیل شد.

براساس اعلام آموزش و پرورش استان اردبیل مدارس پیش‌دبستانی و ابتدایی در نوبت صبح در اردبیل، سرعین و نیر و در اصلاندوز، انگوت، پارس‌آباد، گرمی و نمین مقاطع پیش‌دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره نخست به علت بارش برف و برودت شدید هوا تعطیل است.

بارش برف که از امروز در اغلب مناطق استان اردبیل حاکم بوده سبب بروز یخبندان در سطح معابر و جاده‌های شهری اردبیل شده و مشکلاتی را در تردد و عبور و مرور وسایل نقلیه و مردم فراهم کرده است.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان اردبیل این بارش‌ها تا روز چهارشنبه به طور متناوب در استان تداوم داشته و این امر سبب کاهش تدریجی دمای هوای استان از 6 تا 12 درجه سانتیگراد می‌شود و با خروج این سامانه به تدریج در روزهای پنجشنبه و جمعه شاهد جوی پایدار در سطح استان خواهیم بود.

اداره کل مدیریت بحران استان اردبیل نیز اعلام کرد، با توجه به بارش برف و برودت هوا باید تمهیدات لازم برای جلوگیری از خسارت در گلخانه‌ها، مرغداری‌ها و سایر واحدهای حساس به سرما به کار گرفته شده و احتیاط در تردد جاده‌ای نواحی کوهستانی به سبب لغزندگی ناشی از بارش برف و کاهش دید افقی به دلیل مه آلود بودن هوا ضرورس است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار