کاشت گوجه فرنگی، کاشت گوجه فرنگی در گلدان

1395/02/09

سایت اطلاعات عمومی، دانستنیهاگل ، گیاهان آپارتمانی،باغبانی،پرورش گیاهان

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد کاشت گوجه فرنگی را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

کاشت گوجه فرنگی,کاشت گوجه فرنگی در آپارتمان,کاشت گوجه فرنگی در گلدان

کاشت گوجه فرنگی,کاشت گوجه فرنگی در آپارتمان,کاشت گوجه فرنگی در گلدان,کاشت گوجه فرنگی در گلخانه,کاشت گوجه فرنگی گلخانه ای,کاشت گوجه فرنگی گیلاسی,کاشت گوجه فرنگی در باغچه,کاشت گوجه فرنگی گیلاسی در گلدان,کاشت گوجه فرنگی درختی,کاشت گوجه فرنگی چری

کاشت گوجه فرنگی

هیچ چیز قشنگ تر از داشتن یک گلدان گوجه فرنگی در منزل نیست هر زمان که بخواهید می توانید از گوجه های سالمی که خود کاشته اید استفاده کنید. بهار فصل کاشتن گوجه فرنگی است. برای پرورش گوجه شما فقط به آفتاب و گرمای مناسب نیاز دارید. برای این کار گلدانی را در نظر گرفته و بذرها را در آن می کاریم. فاصله هر دانه باید ۳۵ تا ۶۰ سانتیمتر باشد و یا اگر در بالکن میخواهیم داشته باشیم بهتر است اول بذرها را در گلدان کوچک کاشته و  وقتی به ۲۰ تا ۳۰ سانت رسید تک تک به گلدان بزرگ منتقل کنیم. این گوجه فرنگیها را تمام تابستان و پائیز دارید.

گردآوری: بخش اطلاعات عمومی آکاایران


تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار