درمان ریزش مو ،فلج مغزی و سرطان با نیش زنبور +عکس

در سلامت ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ 18 بازدید

راتب سمور یک متخصص حشره شناسی و زنبور عسل مصری است که در نوار غزه در منطقه تحت محاصره فلسطین زندگی می کند.

راتب سمور درمان فلج مغزی درمان سرطان درمان ریزش مو درمان با نیش زنبور عسل حشره شناسی چسب زنبور پرورش زنبور عسل

راتب روزانه حدود ۲۵۰ بیمار را ویزیت می کند.

افرادی که به او مراجعه می کنند به بیماری های مختلفی از ریزش مو گرفته تا فلج مغزی و سرطان مبتلا هستند و علم پزشکی معمول از آن ها قطع امید کرده است.

راتب مهندس کشاورزی است و تحصیلاتی در زمینه پزشکی ندارد و تا به حال نیز در بیمارستان یا مرکز درمانی کار نکرده است. او این مهارت درمان با نیش زنبور عسل را از پدرش به ارث برده است که پرورش دهنده زنبور بود.

راتب سمور درمان فلج مغزی درمان سرطان درمان ریزش مو درمان با نیش زنبور عسل حشره شناسی چسب زنبور پرورش زنبور عسل

از سال ۲۰۰۳، راتب تمام وقت خود را صرف مطالعه و توسعه درمان با سایر محصولات زنبور از جمله عسل، موم، چسب زنبور که برای کندوسازی از آن استفاده می کند و همچنین نیش زنبور کرده است.

راتب سمور درمان فلج مغزی درمان سرطان درمان ریزش مو درمان با نیش زنبور عسل حشره شناسی چسب زنبور پرورش زنبور عسلراتب سمور درمان فلج مغزی درمان سرطان درمان ریزش مو درمان با نیش زنبور عسل حشره شناسی چسب زنبور پرورش زنبور عسلراتب سمور درمان فلج مغزی درمان سرطان درمان ریزش مو درمان با نیش زنبور عسل حشره شناسی چسب زنبور پرورش زنبور عسلراتب سمور درمان فلج مغزی درمان سرطان درمان ریزش مو درمان با نیش زنبور عسل حشره شناسی چسب زنبور پرورش زنبور عسلراتب سمور درمان فلج مغزی درمان سرطان درمان ریزش مو درمان با نیش زنبور عسل حشره شناسی چسب زنبور پرورش زنبور عسل

مطالب مرتبط

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار