واکنش به حضور هنرمند ایرانی در شبکه صهیونیستی!

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیـوز، نوش‌آبادی گفت: عقیلی از خوانندگان محبوب کشورمان است که حضورش در شبکه‌ ماهواره‌ای ضد انقلاب باعث شگفتی همه شده است. این اتفاق نه قابل دفاع و نه قابل توجیه است. پس از بازگشت عقیلی به ایران و شنیدن توضیحاتش درباره علت حضور او در  این شبکه صهیونیستی گزارشی تهیه  و منتشر می‌شود.

وی گفت: به کلیه هنرمندان توصیه می‌کنیم که شأن و منزلت خود را حفظ کرده و از همکاری با شبکه‌های ضدانقلاب پرهیز کنند. 

نوش‌آبادی تاکید کرد: مقررات و دستورالعمل‌ها اجازه نمی‌دهد که افراد با شبکه‌های ضدانقلاب همکاری کنند، چه این همکاری در قالب ارسال عکس، صوت، فیلم، تیزر تبلیغاتی و یا حضور یا مصاحبه باشد.

سخنگوی وزارت ارشاد درباره چگونگی برخورد با سالار عقیلی گفت: فقط برخوردهای سلبی کفایت نمی‌کند و این موارد باید آسیب‌شناسی شود. نمی‌خواهیم  به این آسانی حوزه هنر آسیب ببنید. باید موانع داخلی را برطرف کنیم تا هیچ ارتباطی میان هنرمندان و شبکه‌ها معاند به وجود نیاید.

وی ادامه داد: سریال‌های شبکه‌های ماهواره‌ای و جذب بازیگران ایرانی هشداری است که باید از سوی همه اوزان‌ها باید جدی گرفته شود. این تنها وظیفه ارشاد نیست و تمام دستگاه‌ها باید در مقابل اتفاقات ناخوشایند وارد عمل شوند. اگر مانعی است باید رفع شود و انتظارات و مطالبات هنرمندان شنیده و خواسته‌هایشان برآورده شود./ تسنیم

1059

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار