X بستن تبلیغات
5. Fixed

نمایش رنو کولئوس جدید در نمایشگاه خودروی پکن / تصاویر

رنو به طور رسمی نسل دوم شاسی بلند کولئوس را در نمایشگاه خودرویی پکن معرفی کرد.

کولئوس جدید روی همان پلتفرم متغیر نیسان روگ ساخته شده و به عنوان پرچمدار برند رنو در بازار چین در نظر گرفته شده است. این خودرو در کنار رنو کپچر و قاجار در چین فروخته خواهد شد.

رنو کراس اور کولئوس را به نوعی بازطراحی کرده تا با جدیدتری زبان طراحی این شرکت بهتر سازگار باشد. این خودرو دارای یک جلوپنجره بلند شده که نشان بزرگ رنو در وسط آن خودنمایی می‌کند. چراغ های جلو تیز شده و چراغهای LED ال شکل که در طول روز روشن هستند به شکل متمایزی در طول سپر کشیده شده اند.

به عبارت دیگر وقتی از نمای جلو به این خودرو می‌نگریم شباهت زیادی بین این خودرو و سدان رنو تالیسمان مشاهده می‌شود.
نسل بعدی رنو کولئوس از دو نوع موتور بنزینی و دیزلی چهار سیلندر که از انبار قطعات رنو-نیسان قرض گرفته شده بهره می‌برد. رنو این اس یو وی را در دو نوع دنده ای و اتومات روانه بازار خواهد کرد.

رنو کولئوس 2016 قبل از پایان امسال در اروپا روانه بازار خواهد شد. این خودرو همچنین در چین مونتاژ و فروخته خواهد شد. قیمت این خودرو در حوالی تاریخ عرضه این خودرو اعلام خواهد شد. رنو عمدتا کولئوس جدید را در کره جنوبی تولید و در 80 بازار در سراسر جهان به فروش خواهد رساند. البته کولئوس در نظر گرفته شده برای بازار چین در خود این کشور تولید خواهد شد.

yqwrtrltylf85d9tt4a.jpg

g5gppnwm0rhu5d8y5gw.jpg

95u8hafgszg68lxzf53.jpg

p4z7yfqeco24qqxv00c.jpg

ln8j884h3k4dcsni5qa.jpg

uht5mzuiv7uxjb1gyj2m.jpg

brck2foa8w77g2dl9x3s.jpg

uuxrpjemaqwmg971ym2.jpg

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار