از سر شکم سیری فوتبال بازی کردیم و حالا حسرت می خوریم / این بلا را خودمان سر خودمان آوردیم

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، منصور پورحیدری که این روزها بیشتر از گذشته در تمرینات تیم استقلال حضور می یابد و حتی گفته می شود که شاید در یکی دو هفته آخر خودش به عنوان سرپرست روی نیمکت استقلال بنشیند، در خصوص آخرین شرایط این تیم اظهار داشت: «فعلا ابتکار عمل دست ما نیست. ما باید بازی های خودمان را ببریم و در انتظار لغزش حریف باشیم. البته نباید ناراحت باشیم چون این بلا را خودمان سر خودمان آوردیم. با اختلافات بالای امتیاز پیشتازی می کردیم و ناشکر بودیم. از سر شکم سیری فوتبال بازی می کردیم و یکی بعد از دیگری امتیازات از دست می دادیم. در حالی که با چشم خود می دیدیم که حریف چطور امتیاز جمع آوری می کند، حال هم باید بنشینیم و حسرت روزهای گذشته را بخوریم.»

 

پورحیدری که از شرایط موجود این تیم چندان رضایت ندارد، ادامه داد: «به نظرم الان راه چاره این است که بدون در نظر گرفتن شرایط جدولی، تنها و تنها به این فکر باشیم که این سه بازی باقی مانده را ببریم. اگر این سه بازی را بردیم و قسمت مان بود که قهرمان می شویم. اگر هم قسمت ما قهرمانی نبود، لااقل لیگ را با سربلندی و عزت به پایان رسانده ایم.»

اسپورت تی وی

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار