‫گفتگو با دو پسر که در جاده تلو به زن جوان تعرض کردند + عکس

رکنا: دو پسر جوان که متهم هستند به زن جوانی در جاده تلو و داخل خودرو تجاوز کرده اند پایان جلسه دادگاه گفت وگوی کوتاه با خبرنگار رکنا داشتند، که می خوانید:

گفت و گو با محمد باقر

چقدر درس خوانده ای؟

 فوق دیپلم حقوق دارم.

 چند خواهر و برادر داری؟

 تک فرزندم و خواهر و برارد ندارم.

 شغلت چه بود؟

پیک موتوری بودم و ماشین را برای سفر شمال از یکی از دوستانم قرض گرفته بودم.

چرا با ماشین دوستت  تصمیم گرفتی مسافرکشی کنی؟

من و فرهود هیچ پولی برای سفر نداشتیم. فقط لازم بود 50 هزار تومان به دست بیاوریم تا بتوانیم به شمال برویم.

می خواستید خرج سفر شمال را چطور جور کنید؟

ما در شمال میهمان دوستانمان بودیم و فقط کافی بود خودمان را به آنجا برسانیم.

چرا قبلا به آزار زن جوان اعتراف کرده بودی؟

از ترس.

به چه موادی اعتیاد داری؟

 چند ماهی بود که شیشه مصرف می کردم اما در زندان ترک کردم.

آثار خط روی دستهایت به خاطر چیست؟

 در زندان چاقو خوردم.

چرا؟

نمی خواهم درباره اش حرفی بزنم . به همین خاطر نمی خواهم حتی برای یک ساعت هم به زندان برگردم.

 چه مدت در زندان بودی؟

 شش ماه.

چطور توانستی رضایت شاکی را جلب کنی؟

پدرم رضایت او را جلب کرد اما من از خجالتم حتی از پدرم نپرسیدم که چه مبلغی به زن جوان پرداخت کرده است.

اگر زن جوان را آزار ندادی پس چرا شرمنده هستی؟

 همین که چند ماه در زندان بودم آبرویم خانواده ام پیش همه فامیل و همسایه ها رفت.

 گفت و گو با فرهود

چقدر درس خوانده ای؟

 دیپلم دارم.

 شغلت چه بود؟

سرباز بودم.

چرا می خواستی  با لباس سربازی به سفر شمال بروی؟

وقت نکرده بودم لباسم را عوض کنم.

چطور رضایت شاکی را جلب کردی؟

 پدرم  و پدر محمد باقر هر روز با التماس مقابل خانه زن جوان می رفتند تا توانستند با پرداخت 100 میلیون تومان رضایت او را جلب کنند.

بعد از آزادی می خواهی چه کار کنی؟

 سربازی ام را تمام می کنم و سر کار می روم. من در مدت شش ماهی که در زندان بودم تنبیه شدم.

 گزارش پرونده

رسیدگی به این پرونده از صبح بیست و یکم خرداد 93 به دنبال شکایت یک زن جوان به نام خاطره در دستور کار پلیس قرار گرفت. خاطره 28ساله گفت: مهندس صنایع هستم و ساعت 6صبح در میدان پروین برای رفتن به محل کارم در خیابان استخر سوار یک پراید شدم که دو سرنشین داشت. در میان راه راننده به سمت اتوبان زین الدین رفت و چون به او اعتراض کردم گفت اتوبان شلوغ است و به ناچار به این مسیر پیچیده است. می خواستم از ماشین پیاده شوم که راننده و سرنشین دگیر که لباس سربازی به تن داشت درها را قفل کردند. پسری که لباس سربازی به تن داشت به صندلی عق آمد و با تهدید چاقو سرم را زیر صندلی برد. او و راننده در حوالی جاده تلو مرا آزار دادند و سپس از ماشین بیرون انداختند.

 به دنبال شکایت این زن ردیابی دو پسر جوان آغاز شد و با شماره پلاکی که زن جوان در اختیار پلیس قرار داده بود یک روز بعد راننده 25ساله به نام محمد باقر و دوست 22ساله اش به نام فرهود از سوی ماموران کلانتری 146 حکیمیه بازداشت شدند.

انها که منکر ربودن زن جوان بودند در تحقیقات بعدی به جرمشان اعتراف کردند. محمد گفت: من و دوستم می خواستیم برای یفر به شمال برویم. چون فرهود سرباز بود ساعت 6صبح مقابل پادگان رفتم و ا را سوار ماشین کردم. اما وقتی زن جوان را دیدم که منتظر تاکسی ایستاده وسوسه شدم. طرز پوشش و آرایش او باعث شد تا فکر آزار او به ذهنم برسد. به همین خاطر او را ربودیم و آزار دادیم.

فرهود نیز جرمش را گردن گرفت. در ان بین زن جوان اعلام رضایت کرد و

 دو پسر جوان با وثیقه سنگین آزاد شدند.

در دادگاه چه گذشت؟

آنها دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور دو قاضی مستشار و در غیاب شاکی پرونده پای میز محاکمه ایستادند.

 در ابتدای این جلسه نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و گفت: با توجه به شکایت بدون قید و شرط شاکی از جنبه عمومی جرم برای دومتهم تقاضای کیفر دارم.

 سپس محمد پشت تریبون دفاع ایستاد و منکر آدم ربایی و آزار زن جوان شد. وی گفت: باور کنید من تحت فشار به جرمم اعتراف کردم.

وی در تشریح جزییات ماجرا گفت: من و محمد می خواستیم به شمال سفر کنیم اما چون پول کارفی نداشتیم تصمیم گرفتیم چند ساعتی مسافرکشی کنیم. زن جوان را  در بستی سوار ماشین کردیم اما وقتی به مقصد رسیدیم او کرایه اش را نداد. من هم او را تهدید کردم اگر کرایه 15هزار تومانی رانپردازد اجازه نمی دهم از ماشین پیاده شود. زن جوان  با ما درگیر شد و 15 هزار تومان به عنوان کرایه به من داد  اما  تهدید کرد کار ما را تلافی می کند. او به دروغ ادعای آزار و اذیت را مطرح کرده و ما را به دردسر انداخته است.

فرهود نیز خودش را بی گناه خواند و گفت: محمد وقتی بازداشت شد به شیشه معتاد بود. او برای خلاص شدن از اداره آگاهی به دروغ گفت که به زن جوان تجاوز کرده است.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و با توجه بهانکار متهمان و همچنین رضایت شاکی پرونده و عدول وی از ادعای آزار و اذیت  دو پسر جوان را به جرم آزار و اذیت غیر از زنا به شلاق محکوم کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار